Katka Hasprová: Dve akcie, dvaja chlapi

14. mája 2011, 09:55
Tip redakcii

Hrá na všetky strany? Speváčka Katka Hasprová sa v posledných dňoch ukázala na dvoch podujatiach s dvoma jej srdcu blízkymi mužmi – bývalým milencom a so svojou súčasnou platonickou láskou. Všetko zaklincoval maestro Peter Dvorský (59), ktorý by Katarínu tiež bral...

Bral by ju aj Dvorský:
Peter Dvorský pokrstil
CD album Báthoryčka.

Bral by ju aj Dvorský: Peter Dvorský pokrstil CD album Báthoryčka.

Autor: MATEJ JANKOVIČ

Hasprová si pred pár dňami na premiére šou Gasp veselo hrkútala so svojím exmilencom, českým hercom Honzom Révaiom (37). Práve s ním v minulosti prežila v Prahe niekoľkoročný vzťah.

„Áno, prežili sme spolu vzťah, no je to už dávno,“ povedala nám speváčka. Vo štvrtok už tmavovláska krstila v Divadle Nová scéna cédečko Báthoryčka. V dave prítomných ju pohľadom hltal jej obdivovateľ, herec a režisér z Nitry Ivan Vojtek starší.

„Je do nej úplne zbláznený, ľúbi ju, no Katka zatiaľ váha,“ tvrdí človek zo zákulisia. Rolu krstného otca nového albumu poskladaného z piesní úspešného muzikálu prijal operný spevák Peter Dvorský.

„So slečnou Katarínou Hasprovou sa poznám už dlhšie, nádherne spieva a, samozrejme, sa mi páči aj ako žena, je skvelá a krásna, preto som prijal tento krst,“ hovorí Dvorský. Okrem neho s veľkou kyticou pre Hasprovú do divadla zavítal aj Vašo Patejdl. Že by ďalší ctiteľ?

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/KAROL BUSTIN ml. 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Katka Hasprová: Dve akcie, dvaja chlapi
Plus JEDEN DEŇ/KAROL BUSTIN ml.