Kristína Farkašová a Kamil Mikulčík: Rozvod!

03. augusta 2010, 12:00
Tip redakcii

Šok! Herečka Kristína Farkašová a spevák Kamil Mikulčík mali o dva týždne osláviť prvé výročie sobáša, no dôvod na oslavu už zrejme nie je. Namiesto toho sa podľa zistení týždenníka ŠARM definitívne rozišli a začína sa hovoriť, že rozvod je na spadnutie!

Herečka Kristína
Farkašová (28)
a spevák Kamil
Mikulčík (32).

Herečka Kristína Farkašová (28) a spevák Kamil Mikulčík (32).

Autor: Archív

Kristína a Kamil sa spoznali v čase, keď v šoubiznise obaja začínali. Kristína trávila viac času v Prahe, kde hviezdila po boku takých osobností ako Ivana Chýlkova či Ondřej Vetchý. A hoci jej kariéra mala celkom slušný štart, pravidelné cestovanie domov za svojou láskou ju vyčerpávalo natoľko, že sa nakoniec natrvalo rozhodla zostať v Bratislave.

 
Svadba: Takíto šťastní boli pred rokom.
Foto: Archív

Trikrát ju žiadal o ruku

Od Kamila ju síce mnohí odhovárali, no Kristína si postavila hlavu. Bola totiž presvedčená, že práve on je jej osudový muž. O ruku ju požiadal trikrát. Dvakrát svadbu zrušil, no tretí pokus bol našťastie úspešný. Teda, ako sa to vezme...

Rozchod potvrdila!

Minulý rok všetkých šokovali, keď sa po niekoľkoročných prípravách rozhodli naozaj zosobášiť. Spolu sa usídlili v domčeku neďaleko Bratislavy a ich vzťah sa okrem toho, že si Kristína pripísala k menu Farkašová aj meno svojho partnera, prakticky nijako nezmenil.

A práve to bol problém, ktorý nakoniec dvojicu ani nie rok po svadbe rozdelil. Herečka túto informáciu potvrdila. „Áno, je pravda, že spolu nežijeme,“ konštatovala so smútkom v hlase. Prečo sa manželia rozvádzajú, kde budú ďalej žiť a ako rozchod zvláda mladá herečka, sa dočítate v najnovšom čísle týždenníka Šarm.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/IVANA MANDÁKOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Kristína Farkašová a Kamil Mikulčík: Rozvod!
Plus JEDEN DEŇ/IVANA MANDÁKOVÁ