Ktorú slovenskú herečku balil Jevgenij Pľuščenko?

14. apríla 2010, 12:00
Tip redakcii

Nezaprie v sebe chlapa. Svetoznámy ruský krasokorčuliar Jevgenij Pľuščenko (27) na pondelkovom nakrúcaní Paneláka, v ktorom si zahral, skladal herečke Mirke Partlovej (25) jeden kompliment za druhým. A ona? Nijako ju neočaril!

Pľuščenko, žiadna láska z toho nebude.
Mirka sa z neho nezbláznila.

Pľuščenko, žiadna láska z toho nebude. Mirka sa z neho nezbláznila.

Autor: JÚLIUS DUBRAVAY

Pľuščenka sprevádzal huslista Edvin Marton (36). Dlho sa nezdržal. Z letiska prišiel priamo do ateliérov na bratislavskej Kolibe a potom sa rýchlo ponáhľal skúšať na večernú šou. Na Pľuščenkov príchod čakal celý regiment hercov, ktorí sa s ním chceli aspoň stretnúť a odfotografovať. Ten im však veľkú pozornosť nevenoval.

Napriek tomu, že blonďavý krasokorčuliar je ženatý, len čo uvidel Partlovú, mohol na nej oči nechať. Dookola opakoval jej meno a zvedavo sa vypytoval. „Ste vydatá?“ znela jeho prvá otázka, keď uvidel blonďavú krásku.

Ženáča odmietla

Partlová však neprejavila rovnakú radosť a nadšenie. Práve naopak! „Je to taký istý človek ako my,“ konštatovala stroho.

„Pokojne sem mohli dať niekoho iného, kto by sa určite potešil, že s ním môže nakrúcať,“ zhodnotila ešte pred jeho príchodom.

Ktovie, možno jej odmietavý prístup na neho pôsobil ako magnet.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Ktorú slovenskú herečku balil Jevgenij Pľuščenko?
Plus JEDEN DEŇ