Marta Sládečková a Dušan Kollár boli milenci!

08. decembra 2011, 06:00
Tip redakcii

Veľké tajomstvo dlhé roky ukrývala známa herečka Marta Sládečková (53). V minulosti prežila vášnivý trojročný vzťah s hercom a spevákom Dušanom Kollárom (44).

Vzťah Marty Sládečkovej a o deväť rokov mladšieho Kollára prepukol pred rokmi. Ich kolegovia si ho pamätajú ako veľkú lásku.

Vzťah Marty Sládečkovej a o deväť rokov mladšieho Kollára prepukol pred rokmi. Ich kolegovia si ho pamätajú ako veľkú lásku.

Autor: JÚLIUS DUBRAVAY

Veľká láska sa takmer skončila sobášom. Čo ju zlomilo?

Vzťah Marty Sládečkovej a o deväť rokov mladšieho Kollára prepukol pred rokmi. Ich kolegovia si ho pamätajú ako veľkú lásku. Tá trvala tri roky a mala dostať oficiálnu pečať.

„Mali sme sa dokonca aj brať, ale to už je veľmi dávno,“ spomína Dušan Kollár. Ako mladý začínajúci herec mal život pred sebou a Marta chcela na divadelných doskách taktiež preraziť.

„Stroskotalo to viac-menej na robote. Ja som začal jazdiť do zahraničia a Marta chcela robiť kariéru v Bratislave. Vtedy sa presunula z Nitry do Bratislavy, dostala prvé príležitosti v Divadle na Korze, tak sme sa dohodli, že to tak bude lepšie,“ opisuje dôvody rozchodu herec a spevák, ktorý už pätnásť rokov žije v Prahe.

Rozišli sa v dobrom

Kollár už niekoľko mesiacov účinkuje v seriáli Panelák ako doktor Matúš. Publikum ho v Česku pozná z mnohých muzikálov, seriálov i ako člena hudobného zoskupenia Jiřího Korna 4TET. Ješťastne ženatý a má dve deti – Samuela (14) a Emu (2).

Umelec však aj po rokoch spomína na pomer s Martou Sládečkovou veľmi príjemne a takmer nostalgicky.

„Áno, áno, nerozišli sme sa v zlom. Ale málokedy sa vidíme, je pravda, že teraz som ju videl naposledy na výročí školy, čo bolo 60. výročie VŠMU,“ zamýšľa sa Dušan Kollár.

 
Autor: PLUS Jeden deň/kb 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Marta Sládečková a Dušan Kollár boli milenci!
PLUS Jeden deň/kb