Nora Mojsejová: Rok bez sexu!

14. decembra 2009, 07:18
Tip redakcii

Nielenže popíjal, klamal a okrádal svoju manželku, ale ani v posteli to nestálo za nič. Nora Mojsejová so svojím stále manželom Braňom (44) to v posteli už rok poriadne neroztočila.

V POSTELI
NIČ MOC:
S Braňom už
rok intímne
nežili.

V POSTELI NIČ MOC: S Braňom už rok intímne nežili.

„Náš intímny život? Rok sme ho nemali,“ otvorene vyhlásila Nora. Je to presne odvtedy, čo začal Braňo tajne popíjať a alkohol kombinoval s liekmi. Aj preto sa Nora minule zasmiala nad špekuláciou, či nemal náhodou Braňo frajerku. „To by musela byť víla zázračnica, aby s ním pohla,“ usmeje sa. Braňo sa momentálne lieči na košickej psychiatrii. Manželku prosil aspoň o malú šancu. „Povedala som mu: Postav dom, postav sa na vlastné nohy a potom uvidíme,“ hovorí o svojich podmienkach. Nora stále dúfa, že sa aspoň kvôli sebe dá do poriadku a vylieči sa, aby mohol žiť normálny život. „Musí sa dať dokopy. Liečba bude dlhá, no do nemocnice za ním nepôjdem,“ je rozhodnutá.

Na veštkyne má ťažké srdce

Pobúrená je aj z vyjadrení istej veštkyne, že Braňo začal piť kvôli jej problémom. „To je absolútna somarina. On už popíjal rok a 10 mesiacov sa kontaktoval s veštkyňami. Mňa obvinili z podvodu až v júni. Tak nech si to tá osoba zráta,“ rozčuľuje sa Nora. „Nech si ho pi.. vezme k sebe do postele a spolu nech riešia duchovno. Keď je taká múdra, prečo mu neodporučila psychológa, keď videla, že má problémy? Je to ďalšia mrcha, ktorá z neho ťahala peniaze,“ nekompromisne dodala.

 
Autor: EVA MIKULOVÁ, Foto: MIRO VACULA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nora Mojsejová: Rok bez sexu!
EVA MIKULOVÁ
Foto: MIRO VACULA