Nora, preboha, prečo to teraz robíš?

29. decembra 2010, 11:30
Tip redakcii

Nemá zľutovania? Košická podnikateľka Nora Mojsejová sa už minulý týždeň začala prihovárať ľuďom prostredníctvom internetu, keďže priestor v televízii nedostala. Zverejnila videá, v ktorých útočí na speváčku Evu Mázikovú, no do úst si vzala aj jej manažéra Nora Meszároša, ktorému poriadne naložila. Okrem toho mu poslala aj niekoľko esemesiek. Aj keď ju prosil, nech s útokmi prestane, nepočúvala ho... Norika, tak ti chceme odkázať, aby si mu neubližovala aspoň teraz, keď je na tom zdravotne zle, má za sebou prvú operáciu a v nemocnici ležia aj jeho rodičia, ktorí bojujú o život.

Manažér Mázikovej Norbert Meszároš je
momentálne po
operácii a má vážne
zdravotné
problémy. Útoky
Nory Mojsejovej
berie veľmi ťažko.

Manažér Mázikovej Norbert Meszároš je momentálne po operácii a má vážne zdravotné problémy. Útoky Nory Mojsejovej berie veľmi ťažko.

Autor: ROBO HOMOLA, MIRO VACULA

Nora zaútočila v tej najhoršej chvíli, no aj keď jej Noro cez esemesky oznámil, že nemá práve najlepšie obdobie, s útokmi neprestala. Útoky na Mázikovú a na neho nemajú konca. „To ten jej slávny manažér... ešte k tomu sa vrátim, k tomu jej manažérovi v nasledujúcej časti. To uvidíte, všetko budem zverejňovať, všetky esemesky, čo mi ten človek popísal a uvidíte, aký z toho bude cirkus. A ako sa vyhrážal. To bude ešte cirkus, ale to si nechám nakoniec. Čo je to za človeka? Taký istý ako aj ona... Falošný, arogantný a ešte sa, no... nechcem tu hovoriť dopredu, čo bude, ale bude cirkus,“ vyhráža sa Nora Mojsejová vo videu, ktoré sa objavilo na internete len pred Vianocami.

Čaká, či nádor nie je zhubný

O reakciu sme chceli požiadať aj Mázikovej manažéra, no našli sme ho ležať v istej bratislavskej nemocnici. V zlom psychickom aj fyzickom stave! V pondelok mu operovali nádor. „Operovali mi ho už pred piatimi rokmi. Zdalo sa, že to bude v poriadku, no z ničoho nič mi začali silné bolesti. Nahmatal som si tam niečo vo veľkosti vajíčka, veľmi to bolelo,“ povedal nám Noro, ktorý nás na chvíľku prijal. V nemocnici mu lekári oznámili, že to treba urýchlene operovať. „Prvú operáciu mám za sebou, no keďže je to komplikované, čaká ma ešte ďalšia. Zároveň budú známe aj výsledky, či to náhodou nie je zhubné,“ rozplakal sa Mázikovej manažér.

Otec nemá takmer žiadnu šancu na prežitie

Okrem svojich problémov rieši aj problémy s milovanými rodičmi. „V tejto nemocnici leží aj moja mama, ktorá má vážne problémy s nohou. V inej nemocnici mi leží otec, ten je na tom najhoršie. Primára som sa spýtal, nech mi na rovinu povie, aké má otec šance na prežitie a povedal mi, že skoro žiadne,“ dodal Meszároš so slzami v očiach. O Mojsejovej útokoch nemal silu baviť sa. „Myslíte si, že v tejto situácii, keď ide do slova a do písmena o život, je táto pani dôležitá?“ spýtal sa nás manažér Evy Mázikovej.

Ako Nora Mojsejová (52) útočila na Evu Mázikovú (61)

  • Ja som si povedala svoj názor, že je falošná osoba, že je stará kreatúra. Je normálne, aby sa jedna sedemdesiatročná žena správala tak, ako sa správa ona?
  • Vykrikuje, metá so sebou, koktá, nevie poriadne ani po slovensky, trepe dve na tri.
  • Odkiaľ ma pozná? Ona nemôže hovoriť, akú mám náturu. Ona p... o tom vie. Ona nech sa tam stará o svojho muža slizkého!

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/lu, mamo 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Nora, preboha, prečo to teraz robíš?
Plus JEDEN DEŇ/lu
mamo