Patrícia Jariabková: Šikana! Dcérku jej bili pred očami

13. júna 2011, 13:50
Tip redakcii

Prežívala najhoršie chvíle života. Exmoderátorka detských relácií Patrícia Garajová - Jariabková (52) si nežila ako vo vatičke. Pred prvým manželom musela uniknúť do strediska pre týrané ženy, no teraz prezradila aj oveľa ťažší bôľ na duši. Patríciinu postihnutú dcérku Mišku šikanovali deti pred jej zrakom!

Patrícia Jariabková s dcérou

Patrícia Jariabková s dcérou

Autor: Ladislav Prikler

Kukovi napísať nemohla

So slzami v očiach, pregĺgajúc ťažké slová, ktoré nie a nie ísť von. Patrícia Jariabková v relácii Anjeli strážni na Dvojke RTVS spomínala na traumatizujúce spomienky.

"Ja som bol šikanovaná, moje dieťa takisto. Pozrela som sa vonku a dcérka Miška tam stála a ostatné deti ju bili prútím. Má zvýšený prah citlivosti, takže nevedela, čo sa deje. A ony sa smiali. Ihneď som ju volala domov," so zovretým hrdlom zdieľala bolesť matky s moderátorkou Alenou Heribanovou.

V relácii okrem iného opisovala aj genézu, kým sa odvážila vkročiť do centra pre týrané ženy. Trvalo to niekoľko mesiacov, pretože si myšlienku nájsť stratenú pohodu v takomto zariadení nepripúšťala.

Dnes je šťastne vydatá za muža, ktorého spoznala na internetovom čete a rozhodla sa mu venovať zvyšný čas bytia na tomto svete.

 
Autor: Pluska.sk/RICHARD GONDA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Patrícia Jariabková: Šikana! Dcérku jej bili pred očami
Pluska.sk/RICHARD GONDA