Sisa Sklovska: Takto dráždila chlapov

21. mája 2011, 14:00
Tip redakcii

Tí dvaja sa ale poriadne rozparádili! Keď sa speváčka Sisa Lelkes-Sklovska (45) objavila vo štvrtok večer na párty so svojím manželom Jurajom Lelkesom (59), vzbudili obrovskú pozornosť fotografov. A to najmä svojím správaním. Nielenže sa k sebe túlili, vášnivo sa bozkávali, ale Sisa svojmu drahému pred všetkými ukazovala stehienka, ba aj bujné poprsie!

Vedia sa rozparádiť:
Sisa Sklovska
s manželom
Jurajom Lelkesom

Vedia sa rozparádiť: Sisa Sklovska s manželom Jurajom Lelkesom

Autor: MATEJ JANKOVIČ

Prítomní zostali v poriadnom šoku, keď videli, ako si novomanželia Lelkesovci prejavujú lásku a ako vedia ukázať svoju vášeň a temperament. Ten predvádzala Sisa počas celej charitatívnej akcie.

A najmä poriadne dráždila. Svoju polovičku si Juraj Lelkes nevie vynachváliť: „Sisa je veľmi hyperaktívna a to ma inšpiruje k tomu, že som stále v dobrej fyzickej a psychickej pohode,“ pochvaľuje si Juraj.

Keď sme Sise Sklovskej včera zavolali, ako ich milostné vyvádzanie na verejnosti pokračovalo, keď opustili akciu, len sa pousmiala: „Malo to úžasnú dohru.“

Sklovskej pikantný manželský život: Vytasila prsia

Tento párik to vie ale rozprúdiť! Manželia Sisa Sklovska a Juraj Lelkes na akcii Noc splnených prianí všetkým dokázali, že to medzi nimi poriadne iskrí. Nielenže sa od seba nevedeli celý večer odtrhnúť, ale ešte sa aj vzájomne pikantne provokovali. Na recepcii mu Sisa ukazovala najprv stehienko a potom pred neho vyložila aj sexi dekolt...

O tom, že sú do seba zamilovaní, nikto z hostí vo štvrtok večer nepochyboval. „Toto je len začiatok,“ povedala nám Sisa, keď si koketne sadla na kolená svojho drahého Juraja.

O pár minút neskôr už prítomným predviedli horúcu scénku, keď si Sisa sadla na svojho manžela a dráždila ho bujným výstrihom. „Juraj je moja životná láska a pokiaľ ja budem dýchať, tak ho budem milovať čoraz viac a viac,“ spievala na neho ódy.

„Sisa je veľmi hyperaktívna a to ma inšpiruje k tomu, že som stále v dobrej fyzickej aj psychickej pohode,“ povedal o Sise jej manžel Juraj Lelkes.

Kto ešte ukázal prsia?

Okrem tohto párika sa na módnej prehliadke návrhárky Jany Pištejovej objavilo aj množstvo iných celebrít. Zlatica Puškárová predviedla svoj nový účes so skrátenou ofinkou, Erika Judínyová ukázala sexi prsia a Lucia Rózsa-Hurajová dokonale vypracované svaly...

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/LUCIA MAKOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Sisa Sklovska: Takto dráždila chlapov
Plus JEDEN DEŇ/LUCIA MAKOVÁ