Slavomír Hatina mladší: Vážna operácia

26. februára 2010, 12:00
Tip redakcii

Smola sa mu lepí na päty! Slavomír Hatina mladší (35) na pretekoch na Donovaloch havaroval na snežnom skútri a s komplikovaným zranením skončil na operačnej sále. Zdá sa, že tento šport mu nie je súdený. Pred rokom zažil totiž čosi podobné.

Hatina junior doplatil na rýchlu jazdu na skútri už niekoľkokrát. Naposledy minulý rok, keď si pri páde dolámal niekoľko chrbtových stavcov, niekoľko mesiacov predtým mal zase zlomenú panvu.

Tentoraz si adrenalínový šport vypýtal od Slavomíra ďalšiu daň. Na minulotýždňových pretekoch havaroval a vážne si zranil nohu. Okamžite ho previezli do novej nemocnice v bratislavskej Petržalke. V pondelok doobeda ho potom sanitka v sprievode jeho priateľky missky Denisy Mendrejovej a brata Braňa (37) dopravila do nemocnice na Kramároch. „Idem na operáciu,“ povedal nám na nosidlách dolámaný Slavomír. „Nevyzerá to dobre a brat tu bude zrejme dlho,“ dodal starší zo súrodencov.

Onedlho dorazil za synom aj otec s mamou. Rodina čakala na výsledok operácie do neskorej noci. Napokon však všetko dobre dopadlo a syn veľkopodnikateľa sa už po úspešnom zákroku zotavuje.

KAROL BUSTIN ml.

SÚŤAŽ: Vyzlečte svoju Miss

 
Autor: KAROL BUSTIN ml. 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Slavomír Hatina mladší: Vážna operácia
KAROL BUSTIN ml.