Tajný žúr Odsúdených: Gabika, si kráľovná noci

03. decembra 2010, 09:30
Tip redakcii

Uvoľnili sa! Bez prítomnosti kamier a v totálnom utajení zorganizovala televízia JOJ pre zostavu populárneho seriálu Odsúdené večierok. Zábava a alkohol prúdili ako voda v Dunaji a väčšina umelcov opúšťala lokál v centre hlavného mesta až v hlbokej noci.

2.48 h,
2. december,
Staré Mesto,
Bratislava - Gabika
so šampanským v ruke
na chodníku živo diskutovala.

2.48 h, 2. december, Staré Mesto, Bratislava - Gabika so šampanským v ruke na chodníku živo diskutovala.

Autor: JÚLIUS DUBRAVAY

Seriál z väzenského prostredia Odsúdené čaká čoskoro koniec, a tak jeho doterajšiu existenciu hlavné hrdinky patrične oslávili. Na žúre nechýbala Zuzana Mauréry, ktorá sa pri bare zabávala s Elenou Podzámskou. Bujarý flám pritiahol aj kolegyne z Národného divadla Kamilu Magálovú a Anku Javorkovú. Nahodená v disko štýle dorazila Andrea Karnasová, ktorá mala uprostred noci na klzkom teréne problém s koordináciou.

Kožkovi darčekmi neulahodili?

O druhej hodine nočnej opustil kompániu Štefan Kožka. Zatiaľ čo čakal na taxík, skontroloval, čo mu pripravili na cestu. Z tašky povyťahoval všetky dary a so sklamaným výrazom ich vložil naspäť. Cigaretku a pohár šampanského si vychutnával aj Braňo Deák. Lukášovi Hoffmannovi alias bachárovi Lukymu zase vysvetľovali zákony parkovania v Starom Meste muž a žena zákona. Žúr, samozrejme, neobišiel ani hereckú divu a známu flamenderku Gabiku Dzuríkovú. Tá rozprúdila zábavu v podniku na vysoké obrátky a odchádza až o tretej v noci.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/KAROL BUSTIN ml. 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Tajný žúr Odsúdených: Gabika, si kráľovná noci
Plus JEDEN DEŇ/KAROL BUSTIN ml.