Zvodná Gunčíková: Potetovaná lezie Adele do kapusty!

18. augusta 2011, 06:30
aktualizované 18. augusta 2011, 10:30
Tip redakcii

Najprv v náručí Peťa Modrovského (27), teraz za mikrofónom v rádiu. Rockerka Gabika Gunčíková (18) berie svoju kariéru vážne. Blonďavá krásavica sa učí prvé tanečné kroky v revíri sympatického tanečníka, no nezaháľa ani na iných frontoch. Najnovšie si vyskúšala prácu moderátorky v rádiu, ktorá živí aj Adelu Banášovú. A navyše s „kerkou“!

Gabika Gunčíková

Gabika Gunčíková

Autor: EMIL VAŠKO

Šikovná

Gunčíková si v stredu ráno odskočila do rannej šou Zoo rádia Europa2, kde sa chopila mikrofónu. Zdržala sa však iba hodinu. „Celkom by ma to bavilo, veď k hudbe mám blízko, a tu aj k poslucháčom. Je to interaktívne. Skôr by som si ale vedela predstaviť moderovanie v rockovom rádiu,“ priznala nám.

Na otázku, či by mohla konkurovať aj slávnej Adele, odpovedala jasne. „Nie, to si nemyslím. Ja som speváčka a ona skvelá moderátorka a spíkerka.“

Gabiku v poslednej dobe spájajú s Adeliným expriateľom Modrovským. Ten ju trénuje do Let’s Dance, kde si spolu zatancujú. „Je to totálna hlúposť a veľmi ma to hnevá. Adelu aj Peťa mám rada, nechápem, prečo neriešia tanec, ale nás dvoch,“ dodala. „Skúšame tri, štyri hodiny denne. Mám už na nohách odtlaky a svalovicu,“ zasmiala sa.

Okrem pľuzgierov pribudlo na Gabčinom tele aj čosi príjemné. Na zápästie si nechala vytetovať slovko Music , teda hudba. „Mám to dva týždne, je to už na stálo,“ prekvapila skrášlením, ktoré ju iste bolelo.

 
Autor: Pluska.sk/RICHARD GONDA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zvodná Gunčíková: Potetovaná lezie Adele do kapusty!
Pluska.sk/RICHARD GONDA