Helena Vondráčková ukázala sexi nohy!

19. júla 2010, 10:00
Tip redakcii

Stavila na svoje tromfy! Česká spevácka diva Helena Vondráčková (62) rozhodne nemá komplexy z veku. Na sobotňajšom bratislavskom benefičnom koncerte na pomoc ľuďom postihnutým povodňami vybehla na pódium v outfite, ktorý vyrazil dych.

VÝSTAVNÝ KUS:
Helenine nohy sú
ukážkové, mnohé
mladšie dámy jej
majú čo závidieť.

VÝSTAVNÝ KUS: Helenine nohy sú ukážkové, mnohé mladšie dámy jej majú čo závidieť.

Autor: JURAJ VELIČKA

Odvážna speváčka sa nahodila do elegantných kratučkých šatôčok a dokázala, že stále vyzerá skvelo a viaceré mladšie kolegyne strčila do vrecka. Svojimi vyšportovanými nohami jej konkurovala len generačne oveľa mladšia Nela Pocisková (19). Ostatným dala nestarnúca Helena s prehľadom na frak.

Vondráčková je prosto typ fatálnej blondíny, hviezda, ktorá si môže dať na seba čokoľvek a vždy bude žiariť.

Prišiel o všetko

Koncert podporil aj spevák Robo Grigorov (45).„Máme tu toľko vodohospodárov a nevedia zabezpečiť, aby sa takéto čosi nestalo,“ rozhorčil sa Grigorov pred koncertom. „Viem, aké je to prísť o majetok,“ povedal nám spevák. „Stalo sa mi to v roku 1989, keď som odišiel z krajiny a následne mi prepadol celý majetok. Bola to však iná situácia, mal som dvadsať, mohol som sa ešte postaviť na nohy. Ľudia, ktorým voda vzala domy, musia teraz cítiť hnev a zároveň smútok, veď prišli o všetko, čo si za celý život našetrili,“ zamyslel sa Grigorov.

Aj Chudík plakal

Herecká legenda Ladislav Chudík (86) sledoval podujatie z hľadiska a po koncerte nám prezradil, že viackrát mal slzy v očiach. „Bolo to dojemné,“ povedal nám ešte plný emócií. A ktorý moment v jeho živote bol podľa maestra Chudíka najemotívnejší?

„Bolo to v čase, keď som emigroval do Viedne. Vtedy za mnou prišli študenti a prosili ma, aby som si to rozmyslel. Ráno som pred domom zbadal na ceste vápnom napísané, aby som sa vrátil. Neviete si predstaviť, čo to so mnou spravilo, rozplakal som sa,“ zaspomínal si Chudík.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/MARIKA STUDENIČOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Helena Vondráčková ukázala sexi nohy!
Plus JEDEN DEŇ/MARIKA STUDENIČOVÁ