Madonna: Babička malej Mercy sa vyhráža samovraždou!

04. novembra 2010, 13:22
Tip redakcii

Stará mama Madonninej adoptovanej dcérky Mercy sa dožaduje návratu svojej vnučky a hrozí samovraždou.

Mercy James

Mercy James

Autor: © ISIFA

Stará mama Madonninej adoptovanej dcéry Mercy (5), Lucy Chekechiwa, sa vyhráža, že sa zabije, ak sa k nej jej vnučka nevráti. 62-ročná Lucy pre nemecký časopis "Bunte" povedala, že varovala Madonninu rodinu, "že ma jedného dňa nájdu mŕtvu, ak Mercy nebude v najbližšom čase s nami". Ona bola proti adopcii, dodala Chekechiwa.

"Títo ľudia ma toľko presviedčali a robili mi výčitky svedomia, že pokazím Mercy budúcnosť, že som napokon s adopciou súhlasila. Ale bola som si istá, že sa k nám raz vráti." Teraz však zastáva názor, že v júni 2009, keď  Madonna priviezla Mercy z detského domova do USA, nebolo všetko s kostolným poriadkom. "Nesmeli sme jej povedať ani dovidenia, keď ju vtedy odviedli."

Strýko 5-ročného dievčatka, Peter Baneti, pre nemecký časopis povedal, že rodine bolo pred súdom sľúbené, že budú môcť dieťa pravidelne vidieť. "Ale odkedy ju zobrali so sebou, už sme ju nevideli."

O návštevách Madonny v Malawi sa dozvedeli len z novín. Baneti povedal, že rodina sa rozhodla oficiálne požiadať o navrátenie dieťaťa.

 
Autor: pluska.sk/ rd 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Madonna: Babička malej Mercy sa vyhráža samovraždou!
pluska.sk/ rd