Fanúšikovia obľúbenej britskej komédie jasajú: Natáča sa druhý diel a príde aj Mr.Bean!

17. februára 2017, 19:00
Tip redakcii

Dobrá správa pre fanúšikov britskej romantickej komédie Láska nebeská. Herci z obľúbeného filmu sa stretli po 13 rokoch, aby natočili pokračovanie. A môžu sa tešiť na poriadne zmeny!

Herci z obľúbeného filmu Láska nebeská sa stretli po 13 rokoch, aby natočili pokračovanie.

Herci z obľúbeného filmu Láska nebeská sa stretli po 13 rokoch, aby natočili pokračovanie.

Autor: profimedia

Film novozélandského režiséra Richarda Curtisa (60) Láska nebeská sa do kín dostal v roku 2003 a okamžite si podmanil srdcia všetkých po láske túžiacich divákov. O pokračovaní romantickej komédie sa špekuluje už dlhšie, no fotografie unikli z pľacu len nedávno.

Určite sa pamätáte na scénu, v ktorej sa ovdovený filmový otecko Liam Neeson (64) rozpráva o trampotách s láskou so svojím 13-ročným synom Samom. Polovičnú sirotu si zahral Londýnčan Thomas Brodie-Sangster (26), ktorý odvtedy o niečo podrástol a zmenil sa na dospelého fešáka. Rovnakú scénu si zahrajú aj v novom 10-minútovom pokračovaní príbehu o láske.

K otcovi so synom sa pripojí aj Samova filmová láska Joanna, ktorú si zahrala vtedy 11-ročná Olivia Olsen (24). V krátkom pokračovaní sa objavia všetky slávne hviezdy, ktoré hrali osudy hlavných hrdinov vo filme spred 13 rokov. Tešiť sa môžeme na Keiru Knightley (31), Colina Firtha (56), Andrew Lincolna (43), Emmu Thompson (57), Billa Nighyho (67), ale aj Rowana Atkinsona (62).

Osudy obľúbených hercov sa za viac ako desať rokov veľmi zmenili. Najmä život filmového vdovca Daniela sa stretol s ťažkými prekážkami. Rovnako ako vo filme, Liamovi Neesonovi v roku 2009 zomrela manželka a on zostal sám na výchovu dvoch synov Micheála a Daniela.

 
Autor: bri 
 
Aplikácie 7 plus