Český herec sa zrútil pre kráľovské výživné na dcéru: Milenka žiada 100-tisíc!

07. novembra 2016, 11:00
Tip redakcii

Hercovi známemu najmä z mnohých českých seriálov, ktorý sa objavil aj vo filme Lída Baarová, v poslednom čase príliš do spevu nie je. Kolegovia z divadla majú o neho dokonca strach. Igora Bareša (50) totiž jeho bývalá požiadala o dosť výrazné zvýšenie výživného na dcéru a zdá sa, že to nezvláda ľahko.

Igor Bareš musí platiť kráľovské výživné.

Igor Bareš musí platiť kráľovské výživné.

Autor: Profimedia

Igor Bareš sa oženil až keď mal 42 rokov. Skôr než si vzal herečku Antoniu Talackovú a mali spolu syna Lojzíka i dcérku Toničku, mu milenka porodila nemanželskú dcéru Sonju, ktorá nedávno oslávila svoju osemnástku. Práve jej mame donedávna platil herec dosť vysoké výživné, no tá pýta ešte viac. „Dosť sme sa čudovali tomu, že na ňu od šiestich rokov platil 12-tisíc. To je na tak malé dieťa dosť,“ povedala pre české Aha! kolegyňa z vinohradského divadla.


Igor Bareš s manželkou Antoniou.
FOTO: Profimedia

V divadelných šatniach sa podľa všetkého preberajú hocičo a vyzerá to, že tak vysoké alimenty neplatí skoro nikto. „Sonjina matka naviac pred časom žiadala o zvýšenie alimentov na 18-tisíc (približne 720 eur). Chce rovno pridať 6-tisíc korún. Igor sa z toho zrútil, pretože tá čiastka je prakticky celý čistý plat tu u nás v divadle,“ prezradila nemenovaná herečka. Barešovi dokonca hrozí, že ak súd jeho bývalej zvýšenie odklepne, herec bude musieť spätne zaplatiť 100-tisíc korún.

 
Autor: ľgh 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Český herec sa zrútil pre kráľovské výživné na dcéru: Milenka žiada 100-tisíc!
ľgh