FOTO Nové sexi posily značky Victoria´s Secret: Aha, aký prešľap spravil TENTO anjelik hneď v prvý deň!

24. augusta 2017, 20:00
Tip redakcii

Nové anjelské posily sú na ceste! Jednou z nich je čokoládová Aiden Curtiss. Tá z centrály spoločnosti Victoria´s Secret vychádzala s kyticou ruží, ktoré sú jasnou priepustkou do sveta spodnej bielizne. Oveľa viac však zaujala samotná modelka. Tá si, paradoxne, na konkurz žiadnu podprsenku nevzala!

Nový anjelik Victoria' s Secret AIden Curtiss.

Nový anjelik Victoria' s Secret AIden Curtiss.

Autor: profimedia

Každá mladá žena s perfektnou sexi postavou túži raz kráčať po móle v bielizni Victoria´s Secret. Len málu z nich sa to však podarí. Najnovšie sa usmialo šťastie na černošskú modelku Aiden Curtiss. 

@madewell with @deerlaur 🍉

A post shared by aiden curtiss (@aidencurtiss) on

Aiden prišla na pohovor bez podprsenky, oblečená celá v jednoduchom čiernom outfite. Svojou krásou naozaj valcuje, aj preto zrejme uspela.

Aj ďalšia modelka, Holanďanka Roosmarijn de Kok sa pochválila známym o prijatí do Victoria's Secret rodiny... Kde inde, ako na instagrame?

Krásna svetlovláska tiež neostala svojmu zjavu nič dlžná. Prišla oblečená v jednoduchej džínsovej sukni a čiernom tričku. Dvadsaťjeden ročná Holanďanka si tiež niesla kyticu ruží - znak prijatia na móla VS. 

Anjelikov nikdy nie je dosť! Tento rok preto dostala príležitosť ďalšia čokoládová kráska Amilna Estevao. Angolská modelka sa prijatím pochválila na instagrame, kde uverejnila šteklivú fotografiu v spodnej bielizni. 

Vo firme Victoria's Secret majú naozaj skvelý vkus, o čom svedčia aj tieto živé dôkazy, nádherné modelky, nové posily VS. Už teraz sa tešíme na najnovšie prehliadky šteklivého spodného prádla.

Páčia sa vám noví Victoria's Secret anjelikovia?

Celkový počet hlasujúcich: 60

 
Autor: alz 
 
Aplikácie 7 plus