Spice Girls: Vráti sa legendárna dievčenská skupina na hudobnú scénu?

27. decembra 2015, 18:20
Tip redakcii

Členky už nefungujúcej skupiny Spice Girls sa možno znova stretnú! Naznačila to britská speváčka a bývalá členka Mel B.

Legendárna dievčenská skupina Spice Girls.

Legendárna dievčenská skupina Spice Girls.

Autor: Facebook, Spice Girls

Britská speváčka Mel B naznačila, že sa členky už nefungujúcej skupiny Spice Girls možno znova stretnú pri príležitosti 20. výročia ich debutového albumu.

"Myslím, že ja som tá, čo vynáša všetky fámy von," vyjadrila sa 40-ročná interpretka o možnom návrate formácie v televíznej šou Alan Carr New Year's Specstacular.

"Ale vážne, tento rok bude naše 20. výročie a bolo by neslušné, ak by sme to neoslávili, tak dúfam, že sa čoskoro niečo udeje," dodala. Keď sa jej herec Greg Davies, ktorý bol jedným z hostí, spýtal, čo by to niečo mohlo byť, hudobníčka podotkla, že to zatiaľ nemôže povedať.

Oficiálne nepotvrdené

O možnom reunion skupiny sa hovorilo už v septembri, keď Geri Halliwell potvrdila, že sa o tom formácia už bavila. V októbri zase Alan McLean z americkej skupiny Backstreet Boys naznačil, že by so Spice Girls mohli absolvovať turné. Či sa dá skupina znova dohromady, zatiaľ nie je oficiálne potvrdené.

Melanie Brown, známa aj ako Mel B či Scary Spice sa preslávila v dievčenskej skupine Spice Girls. Formácia vydala tri štúdiové albumy - Spice (1996), Spiceworld (1997) a Forever (2000). Jej členky, ktorými okrem Brown boli aj "Posh Spice" Victoria Beckham, "Baby Spice" Emma Bunton, "Sporty Spice" Melanie Chisholm (Mel C) a "Ginger Spice" Geri Halliwell si však po veľkom úspechu dali v roku 2000 pauzu.

Znova sa stretli v rokoch 2007 a 2008, keď absolvovali svetové turné a predstavili sa spolu aj na záverečnom ceremoniáli londýnskych olympijských hier v roku 2012. Brown vydala prvú sólovú nahrávku Hot v roku 2000, pochádza z nej napríklad singel I Want You Back (feat. Missy Elliott). Druhý a zatiaľ posledný sólový album L.A. State of Mind uviedla na trh v roku 2005.

 
Autor: Pluska.sk/ada, SITA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Spice Girls: Vráti sa legendárna dievčenská skupina na hudobnú scénu?
Pluska.sk/ada
SITA