Vianoce Karla Gotta bojujúceho s rakovinou: Dostal najvzácnejší liek!

27. decembra 2015, 20:18
Tip redakcii

Aj keď český slávik Karel Gott musel stráviť Štedrý deň v nemocnici, v ktorej podstúpil tretiu fázu chemoterapie, na Vianoce dostal ten najvzácnejší liek!

Karel Gott strávil Vianoce v nemocnici.

Karel Gott strávil Vianoce v nemocnici.

Autor: ČTK

Karel Gott (76), ktorý bojuje s rakovinou lymfatických uzlín musel byť na Štedrý deň v nemocnici. Jeho manželka s dcérkami sa však aj tak postarali o dokonalú vianočnú atmosféru.

"Vo chvíli, keď človek bojuje s ťažkou chorobou, uvedomuje si, že prioritné je bojovať o život, tak tie ostatné veci samozrejme ako nostalgia, okamihy smútku môžu prísť. Ale to sa dá zmierniť tým, že tá rodina je blízko neho," povedal pre český Blesk psychiater Jan Cimický (67).

Objatie a láska

Práve tak podporila Karla Gotta, ktorý cez sviatky musel podstúpiť tretiu fázu chemoterapie v nemocnici na Karlovom námestí, jeho rodina.

Kým väčšina rodín zasadala k slávnostnej večeri, alebo už rozbaľovali darčeky, Ivana (39) s dcérami Charlottkou (9) a Nellinkou (7) niesli do nemocnice spevákovi darčeky priamo k lôžku, aby mu urobili dokonalú vianočnú atmosféru.

Čo sa ukrývalo v krásne zabalených škatuľkách pre českého slávika, si ale rodina nepriala prezrádzať. Najväčšiu radosť mu aj tak urobilo obyčajné pohladenie a ich prítomnosť.

 
Autor: Pluska.sk/ada 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vianoce Karla Gotta bojujúceho s rakovinou: Dostal najvzácnejší liek!
Pluska.sk/ada