Carmen Geiss: Svaly nahradil botox

21. apríla 2013, 08:00
Tip redakcii

Kedysi sa mohla popýšiť prirodzenou krásou. Tá však postupne odchádzala priamoúmerne so zvyšovaním peňazí na konte. CARMEN GEISS (47) z Geissenovcov je v súčasnosti vylepšená rôznymi plastikami a na seba sa takmer vôbec nepodobá.

CARMEN
HVIEZDILA už ako
fitneska. V roku
1982 vyhrala
nemeckú súťaž
Miss fitnes.

CARMEN HVIEZDILA už ako fitneska. V roku 1982 vyhrala nemeckú súťaž Miss fitnes.

Autor: Profimedia.cz

Štvorčlenná rodina blonďavých Geissenovcov si svoje milióny užíva plnými dúškami. Keďže už nevedeli čo od dobroty, svojím nudným životom sa rozhodli potešiť aj divákov prostredníctvom televíznej šou.

Pery ako čln

Carmen Geiss dnes o svojej niekdajšej dokonalej postave môže iba snívať. Miss fitnes z roku 1982 však svoje telo nenechá iba tak starnúť.

Peniaze je najlepšie investovať do seba – tohto hesla sa drží aj milionárka. Tisíce eur vrazila do svojich pŕs, ktoré si pochopiteľne dala zväčšiť.

Nos si zase dala zmenšiť a nezabudla ani na botox, ktorý si dáva pravidelne pichať do tváre. Vylepšenia zaklincovala zväčšením pier.

Prekvapivo nebola s týmto úkonom veľmi spokojná. Mala pocit, že jej ústa vyzerajú ako čln.

Silný iba v telke

Ako správna manželka v šou necháva vyniknúť najmä svojho manžela Roberta (49). Ona sa prezentuje ako zbohatlícka pipka, on ako pohodový milionár.

Robert sa všade pýši základným vzdelaním, ktoré sa zrejme odzrkadľuje aj na prejave voči manželke.

V žiadnom diele si neodpustí poznámku na jej chabú inteligenciu a povrchnosť. Napriek tomu vždy zariadi všetko, čo si jeho blondínka zmyslí.

Rozhodla sa ísť do televízie, blondiak s bezchybným chrupom súhlasil a dnes majú vlastnú šou. Zmyslela si nahrať pesničku?

Ako správny manžel jej vybavil nahrávacie štúdio a prišiel ju aj osobne podporiť. Hoci celý čas sa nedokázal zdržať kritických poznámok, v konečnom dôsledku mal z nahratia skladby radosť.

Zdá sa teda, že k svojej polovičke je drsný len na obrazovke a v súkromí ju poslúcha na slovo.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/ma 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Carmen Geiss: Svaly nahradil botox
Plus JEDEN DEŇ magazín/ma