Celebritný svet žil Super Bowlom: Britney, Drew aj Gisele fandili!

02. februára 2015, 14:00
Tip redakcii

Super Bowl je každoročne mimoriadne sledovanou udalosťou nielen v USA! Finálový zápas zámorskej ligy Národnej futbalovej ligy sledujú milióny ľudí po celom svete. A celebrity nie sú výnimkou!

Super Bowl patrí v Amerike k TOP udalostiam! Celebrity fandia jedna radosť.

Super Bowl patrí v Amerike k TOP udalostiam! Celebrity fandia jedna radosť.

Autor: Instagram, Facebook G. B., Pluska.sk

Americký futbal zažil v nedeľu veľkolepú šou. Dlho očakávaný Super Bowl pozná svojho víťaza. Finálovým zápasom medzi Seattle Seahawks a New England Patriots žila doslova celá Amerika. Triumf Patriotov si nenechali ujsť aj mnohé známe tváre.

Topmodelka Gisele Bündchen fandila o dušu spasenú hlavne preto, že medzi hráčmi mala aj svoju drahú polovičku Toma Bradyho. A to bola väčšia radosť, keď jeho tím New England Patriots zvíťazil.


Prvý gratulačný bozk od manželky Gisele.
Foto: Facebook G. B.

Stálou fanúšičkou tohto zápasu je aj speváčka Britney Spears, ktorá sa na večer pripravovala aj zvukovo. Jej kolegyňa KatyPerry, ktorá počas večera vystúpila s veľkolepou šou, si na pamiatku nechala na prst vytetovať aj špeciálne číslo... Konkrétne 49 rímskymi číslicami, keďže v roku 2015 to bol práve 49. ročník Super Bowlu.


Katy Perry na Super Bowl nezabdne!
Foto: Instagram

Ani herečky Reese Witherspoon či Drew Barrymore nenechal nočný zápas chladnými. Kým Reese fandila, ako bývalá cheerleaderka, aj roztlieskavačkám oboch tímov, Drew bola priamo v hľadisku spolu s manželom.


Drew s manželom
Foto: Instagram

 
Autor: Pluska.sk/domi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Celebritný svet žil Super Bowlom: Britney, Drew aj Gisele fandili!
Pluska.sk/domi