Český porotca X Factoru Ondřej Brzobohatý: Hovoriť o súkromí? Nikdy!

06. apríla 2014, 13:00
Tip redakcii

Český hudobník a herec Ondřej Brzobohatý (31) momentálne hviezdi ako porotca česko-slovenského projektu X Factor. Po jeho boku stojí krásna česká modelka Taťána Kuchařová (26), ktorá sa pýši titulom Miss World roku 2006.

BRZOBOHATÝ už rok randí  s kráskou Kuchařovou.

BRZOBOHATÝ už rok randí s kráskou Kuchařovou.

Autor: profimedia

Napriek tomu, že známy český hudobník, skladateľ a herec pochádza z hereckej rodiny, nikdy to neprežíval. „Toto som nikdy veľmi neriešil. Vždy to boli práve tí ostatní, ktorí mali voči mne vďaka menu nejaké predsudky alebo mi nadržovali. Väčšinou som nad tým kývol rukou,“ povedal.

Sympatický mladý muž najnovšie hviezdi ako porotca v jojkárskej šou X Factor. Prečo prijal Ondřej túto ponuku? „A prečo nie? Je to kvalitne urobená televízna zábava, ktorá má navyše ten bonus, že pri troche šťastia a tvrdej vôle môže dopomôcť k úspešnej kariére niektorému z interpretov či niektorej hudobnej skupine. Často je to tak v zahraničných verziách podobných formátov.“

Má najkrajšiu ženu sveta

Od marca minulého roka Brzobohatý randí s kráskou Taťánou Kuchařovou. Obaja si svoje súkromie úzkostlivo chránia, no o svojej polovičke prezradil jednoznačne: „Taťána je skvelá.“

Pre magazín Plus JEDEN DEŇ Ondřej dokonca povedal, čo jeho krásna partnerka a mama Hana Gregorová majú spoločné. „Obe majú spoločné jedno. Mňa,“ dodal s úsmevom. Viac sa však o vzťahu či svojej láske baviť odmietal.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/Dominika Velická 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Český porotca X Factoru Ondřej Brzobohatý: Hovoriť o súkromí? Nikdy!
Plus JEDEN DEŇ magazín/Dominika Velická