Exspajska Mel B je sexi aj po troch deťoch! Takýmto telom zvádza tesne pred 40-tkou

20. mája 2014, 14:00
Tip redakcii

Speváčka Mel B zažila najväčšiu slávu ako členka Spice Girls! No ani ako 38-ročná trojnásobná mama nepatrí do „šoubiznisového starého železa“. Práve naopak, zo speváčky a fitnes trénerky sa stala aj porotkyňa talentových šou. A zdá sa, že jej to prospieva, veď to telo by Mel mohli závidieť aj podstatne mladšie ročníky!

Melanie B má poriadne sexi postavu aj po troch deťoch.

Melanie B má poriadne sexi postavu aj po troch deťoch.

Autor: Facebook Mel B, Pluska.sk

Melanie Brown alias Mel B bola známa aj ako „Scary Spice“ z  nemenej slávnej skupiny Spice Girls. Od čias ich najväčšej slávy však už ubehlo neuveriteľných 14 rokov. Najviac je odvtedy počuť asi o Victorii Beckham, ktorá sa dobre vydala.

No ani Mel B to nevzdáva, koncertuje, nahráva a robí porotkyňu v talentových súťažiach, dokonca má viacero cvičiacich videí. A určite aj vďaka tomu sa udržiava v závideniahodnej forme.


Mel B v časoch, keď bola skôr Scary Spice.
Foto: Facebook Mel B

Jej tridsaťosemročné telo je dokonale tvarované a na bruchu nechýbajú ani povestné tehličky. K ideálnym krivkám si však čokoládová speváčka nepomohla len cvičením. Ak si totiž človek lepšie pozrie fotky z  čias Spice Girls, hneď je jasné, že na tých dnešných má o poznanie väčšie prsia.


Telo Mel B zdobí viacero tetovaní.
Foto: Facebook Mel B

Zacvičte si spolu s Mel B

Mel B si dopriala implantáty, ktoré jej exmanžel označil dokonca za dôvod rozpadu vzťahu! Speváčka s ním má dcéru Phoenix Chi (15). Zdá sa, že Scary Spice nemala šťastie v láske ani po rozvode. Začala sa stretávať s hercom Eddiem Murphym, s ktorým síce dlho nevydržala, zato mu však porodila dcéru Angel Iris (7). Komik ju však uznal za svoju až po DNA testoch!


Mel B je trojnásobnou mamou
Foto: Facebook Mel B

Mel B: For Once In My Life

Snáď to Melanie vyjde aspoň do  tretice. S dlhoročným kamarátom Stephenom Belafontem sa dala dohromady vo februári 2007 a už v júni sa tajne zosobášili. V septembri 2011 sa im narodila dcéra Madison.

 
Autor: Pluska.sk/Dominika Zvozilová 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Exspajska Mel B je sexi aj po troch deťoch! Takýmto telom zvádza tesne pred 40-tkou
Pluska.sk/Dominika Zvozilová