FOTO Sexi Heidi Klum prináša svoju módnu kolekciu aj na Slovensko: Neuveríte, za koľko ju ponúka známy obchodný reťazec!

11. septembra 2017, 19:00
Tip redakcii

Na Slovensko prichádza módna kolekcia nemeckej topmodelky Heidi Klum. Oblečenie z dielne tejto krásky sa dostanú na pulty známeho obchodného reťazca Lidl už budúci pondelok a bude si ich môcť zakúpiť naozaj každý. Ak si totiž niekto myslí, že známa hviezda postavila tento biznis na horibilných sumách za jednotlivé štýlové kúsky, je na veľkom omyle!

Hviezdna modelka navrhla módnu kolekciu pre obchodný reťazec Lidl.

Hviezdna modelka navrhla módnu kolekciu pre obchodný reťazec Lidl.

Autor: Getty Images

Heidi na to išla skutočne zostra. Luxusné oblečenie, na aké sme u nej zvyknutí, vymenila za outfity dostupné pre bežného človeka. V rámci jej kolekcie budú mať zákazníci možnosť zakúpiť si napríklad sukňu s leopardím vzorom či obtiahnuté džínsy za približne 10 eur. Mikinu alebo kardigán ponúka za 12 eur, lodičky stoja okolo 25 eur. Neznie to najhoršie!

FOTO VNÚTRI Nenalíčená supermodelka Heidi Klum: Páni, tá ale vyzerá!

FOTO VNÚTRI Sexi Heidi Klum dovolenkovala na luxusnej jachte so svojím zajačikom: Jednu vec takmer nezvládla!

Niečo zo svojho diela dokonca predviedla svetoznáma modelka aj na šou Amerika má talent, v ktorej sedí na porotcovskej stoličke. Heidi „vyvetrala“ nohavice s leopardím vzorom a sako. Dokopy stojí táto kombinácia približne 30 eur. Zaujať sa jej skutočne podarilo. Len pre porovnanie, na tohtoročnom udeľovaní cien MTV Video Music Awards pózovala v dráždivej róbe, ktorej cena sa odhaduje na 13 000 eur. To je teda poriadny rozdiel!

FOTO Čipky, kvetinové vzory aj veľké rozparky: MÓDNA POLÍCIA z filmového festivalu, TAKTO ohúrili slávne dámy v Benátkach!

FOTO Štýlová a elegantná aj s bruškom: Vojvodkyni Kate tehotenstvo pristane!

Kráska je za dlhé roky v modelingovej brandži ostrieľanou znalkyňou módy. Preto svoje nadšenie z cenovo dostupnej kolekcie neskrýva. „Dúfam, že sa moja kolekcia bude ľuďom páčiť. Jej príprava ma naozaj bavila,“ prezradila známa modelka.

Tvrdí, že rovnako ako známy reťazec aj ona kladie dôraz na kvalitu výrobkov, ktoré sú dostupné za výhodnú cenu. „Móda by mala byť nielen zábavná, ale hlavne by si ju mal možnosť dovoliť každý,“ dodáva. Zdá sa, že Heidi to ide ide od ruky nielen pred objektívom ale aj v módnom ateliéri!

 
Autor: reb 
 
Aplikácie 7 plus