FOTO Módne faux pas exprezidenta Václava Klausa: Preboha, toto snáď nemyslí vážne!

02. augusta 2017, 17:14
Tip redakcii

Bývalá hlava štátu Václav Klaus sa vždy javil ako márnivý milovník módy, túžiaci po nálepke dandyho. Treba povedať, že si v úrade premiéra i prezidenta viedol dobre, hoci do vytúženej méty mu predsa len čosi chýbalo. O to viac šokuje jeho outfit na tenisovej párty roka Advantage Cars Prague Open. Toto je ťažká kríza identity 76-ročného muža, ktorý nezvláda starnutie, píše portál Blesk.cz.

Exprezident Václav Klaus sa ukázal v dych vyrážajúcom outfite.

Exprezident Václav Klaus sa ukázal v dych vyrážajúcom outfite.

Autor: Blesk

Dress code akcie znel Creative smart casual, čo dávalo hosťom šancu preukázať svoj vycibrený cit pre módu. V prípade Václava Klausa mala podobu svietivo modrého saka, károveného jemnou bielou linkou. To farebne dopĺňala belasá košeľa pastelového oddtieňu, čo dokopy vyvolávalo vzhľad playboya vo svojich rokoch.

To, čo ale popiera aj najmenšie zdanie dobrého vkusu sú nohy obopínajúce, nad členky vyhrnuté džínsy, pripomínajúce kamaše baletného tanečníka. Spopod nich vykúkali čierne ponožky v hnedých kožených topánkach. Takéto nohavice by teda odpísali aj "násťročného" mládenca, nieto prestížneho muža, ktorý kedysi reprezentoval svoj štát ako jeho najvyšší predstaviteľ.

Ach áno, je to naozaj šok!

 
Autor: ev 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
FOTO Módne faux pas exprezidenta Václava Klausa: Preboha, toto snáď nemyslí vážne!
ev