FOTO VNÚTRI Nečakaný rozchod hollywoodskej dvojice spustil hon na čarodejnice: Môže za krach ich vzťahu TÁTO kráska?

12. augusta 2017, 19:00
Tip redakcii

Herecká dvojica Chris Pratt (38) a Anna Faris (40) ešte minulý týždeň v spoločnom príspevku na Facebooku oznámili, že sa po ôsmich rokoch manželstva rozchádzajú. Pre fanúšikov stabilne pôsobiacej dvojice to bol obrovský šok a okamžite začali z krachu vzťahu sympatického páru viniť známu herečku. Kto im leží v žalúdku?

Stojí za rozchodom hviezdneho páru známa herečka?

Stojí za rozchodom hviezdneho páru známa herečka?

Autor: Profimedia

Po tom, čo sa na sociálnej sieti objavil rozchodový status Chrisa a Anny, sa spŕška kritiky spustila na mladú herečku Jennifer Lawrence (26).

Minulý rok sa práve Jennifer, známa z filmovej ságy Hry o život, objavila po boku Chrisa v sci-fi filme Pasažieri, pričom sa klebetilo, že sa spolu vyspali. Obidve strany však tieto tvrdenia dôrazne popreli, fanúšikov to však nepresvedčilo. Za nečakaným rozchodom vidia práve Jennifer.

„Nemôžem tomu uveriť, všetko je to vina Jennifer,“ písala na Twitteri jedna fanúšička. „Jennifer Lawrence zničila Chrisovo manželstvo,“ ozval sa ďalší. Okrem toho upozornili aj na stretnutie Jennifer a Anny na premiére Pasažierov, kde obe ženy pôsobili rozpačito.

Kráľovná trapasov Jennifer Lawrence sa vyznamenala: Jej posledné faux-pas nemá obdobu!

Samotná Anna po prevalení klebiet verejne vyhlásila, že ju to zneistilo. „S Chrisom sme sa o tom veľa rozprávali. Veľmi ma to bolelo. Nechcela som byť človekom, ktorého zrania vyfabulované bulvárne klebety,“ priznala.

„Som hrdá na náš vzťah, no ako každý normálny človek, aj ja sa cítim zraniteľná, keď sa môj manžel nachádza na opačnej strane sveta a ja v Los Angeles vychovávam naše dieťa,“ dodala.

 VIDEO Opilecké tance pri tyči: Pozrite sa, ako hollywoodska hviezda vyvádzala vo Viedni

Herci majú syna Jacka (5), ktorého chcú pred mediálnym cirkusom ochrániť. Objavili sa však aj informácie, že aférka nie je jediným dôvodom krachu manželstva. Chriss vraj s Annou odmietal mať ďalšie dieťa, pretože sa príliš venuje svojej rozbehnutej kariére. Čo je na tom pravdy, nevedno. Dvojica ešte stále žije v spoločnom dome. 

Šokoval vás rozchod Chrisa Pratta?

Celkový počet hlasujúcich: 129

 
Autor: pag 
 
Aplikácie 7 plus