FOTO VNÚTRI Pôvabná vojvodkyňa Kate opäť všetkých očarila zovňajškom: Svoj nový zostrih prevetrala v múzeu!

14. júla 2017, 14:00
Tip redakcii

V posledných dňoch má poriadne nabitý program. Vojvodkyňa z Cambridgeu Kate (35) sa cez týždeň zúčastnila banketu pri príležitosti návštevy zo Španielska, už v pondelok s princom Williamom (35) a deťmi navštívi Poľsko. Ešte predtým však svojim zovňajškom všetkých očarila v Prírodovednom múzeu v Londýne.

Krásna vojvodkyňa Kate bola opäť za hviezdu.

Krásna vojvodkyňa Kate bola opäť za hviezdu.

Autor: Profimedia

Patrónka múzea Kate sa pripojila k známemu prírodovedcovi Sirovi Davidovi Attenboroughovi pri príležitosti slávnostného predstavenia nového exponátu - 25 metrov dlhej kostry modrej veľryby visiacej zo stropu jednej z miestností múzea.

Vojvodkyňa na pódiu vystúpila s prejavom oblečená v štýlových bledomodrých šatách a aj napriek tomu, že na sebe nemala žiadne extravagantné šperky, ktoré by upútali pozornosť, aj tak bola za hviezdu.

Dopomôcť jej k tomu mohol aj jej nový účes, ktorým všetkých prvýkrát prekvapila na jednom zo zápasov Wimbledonu začiatkom mesiaca.

Vlasy si nechala skrátiť približne o 15 centimetrov a kratším zostrihom rýchlo vyvolala ošiaľ. Netrvalo dlho a uchytil sa aj jeho názov, takzvaný "kob."

Kate s manželom a deťmi Georgeom (3) a Charlotte (2) už v pondelok pricestujú k našim poľským susedom, kde okrem Varšavy navštívia aj mesto Gdansk.

Premena vojvodkyne Kate: Z bacuľatej rebelky na uhladenú mamičku

 
Autor: pag 
 
Aplikácie 7 plus