FOTO VNÚTRI Sestra vojvodkyne Kate si na skrášľovacie procedúry nepotrpí: TAKTO Pippa Middleton stavila na prirodzenosť!

18. novembra 2017, 11:00
Tip redakcii

S prirodzenosťou sa kamaráti. Mladšia sestra vojvodkyne Kate (35) Pippa Middleton (34) si nepotrpí na drahé kozmetické prípravky, s priateľkami si nemá problém vyjsť nenalíčená. A o tom, že jej to aj napriek tomu pristane, niet pochýb.

Krásna Pippa sa nehanbí ukázať nenalíčená.

Krásna Pippa sa nehanbí ukázať nenalíčená.

Autor: Profimedia

Z londýnskeho klubu Pippa odchádzala v zaujímavom vlnenom svetri, sivých nohaviciach zvýrazňujúcich jej lanie nohy a čiernych čižmách.

Pippa Middleton prehovorila o živote s kráľovskou sestrou: Čo prezradila o Kate?

Ako dopravný prostriedok na svojej ceste domov si opäť zvolila svoj povestný bicykel, na ktorom ju po uliciach britskej metropoly videli premávať sa už niekoľkokrát.

Pastvou pre oči však bola jej tvár, ktorú nezakrýval žiaden mejkap a v celej svojej prirodzenosti vyzerala príťažlivejšie, ako kedykoľvek predtým.

Hviezdne maniere budúcej nevesty: TOTO žiada Pippa Middleton od svojich svadobčanov!

V máji sa Pippa vydala za finančníka Jamesa Matthewsa a krátko po svadbe si odišli medové týždni užívať do Francúzskej Polynézie.

Potom si ešte odskočili na svadbu známych do Švédska a odvtedy sa Pippa drží v úzadí, na spoločenských udalostiach sa neukazuje a vedie skôr usporiadaný život po boku manžela.

S tehotenstvom svojej sestry Kate sa budúci rok stane trojnásobnou tetou. Ktovie, možno sa nechá inšpirovať a čoskoro aj k nej priletí bocian. 

 
Autor: pag 
 
Aplikácie 7 plus