Geissenka prekvapuje vzhľadom: Carmen, veď vyzeráš o 20 rokov mladšie!

16. marca 2016, 06:00
Tip redakcii

Nemecká milionárka Carmen Geiss (50) dbá na to, aby vyzerala dobre. Okrem toho, že pravidelne navštevuje kaderníka, čo jej manželovi Robertovi (52) zvykne zvyšovať tlak, sa nebojí make-upu a potrpí si aj na drahé módne oblečenie. Dokonca sa už niekoľkokrát zverila do rúk plastického chirurga. Ako sa jej v posledných mesiacoch podarilo omladnúť o 20 rokov?

Geissenka v posledných mesiacoch výrazne omladla.

Geissenka v posledných mesiacoch výrazne omladla.

Autor: Archív C.G./Facebook

Carmen Geissoslávila okrúhlu 50-tku, no určite sa na svoj vek necíti. Pravidelne športuje a dôkladne sa o seba stará, aby vyzerala čo najlepšie. Zdá sa, že v poslednom čase sa jej to skutočne darí. Matke dvoch dcér sa akýmsi zázrakom podarilo oklamať čas a pôsobí oveľa mladšie.


Carmen vyzerala omnoho staršie len pred niekoľkými mesiacmi.
FOTO: TV JOJ

V porovnaní so zábermi spred niekoľkých mesiacov milionárka dokázala svojmu vzhľadu ubrať dobrých 20 rokov. Jej pleť pôsobí sviežejšie, srší z nej energia a konkurovať by mohla hociktorej tridsiatke. Vzhľadom na Carmenin kladný vzťah k skalpelom je možné, že za jej priaznivú premenu môže šikovný plastický chirurg. Nech už je príčina akákoľvek, držíme palce, aby jej to vydržalo.


Dnes môže Carmen konkurovať tridsiatničkam.
FOTO: Archív C.G./Facebook


Carmenina tvár vyzerá oveľa sviežejšie.

FOTO: Archív C.G./Facebook

 
Autor: Pluska.sk/ľgh 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Geissenka prekvapuje vzhľadom: Carmen, veď vyzeráš o 20 rokov mladšie!
Pluska.sk/ľgh