Hane Gregorovej praskli nervy: Keby som bola slabá povaha, skáčem z mosta

15. februára 2017, 11:00
Tip redakcii

Ako všetci vieme, česká herečka Hana Gregorová (64) sa ku svojmu súkromiu už viac vyjadrovať nechce. Po smrti manžela Radka Brzobohatého (†79), si našla oveľa mladšieho priateľa Ondreja Koptíka (32). A práve s ním zavítala na slávnostnú premiéru muzikálu Ples upírov, ktorý sa konal v Prahe. Aj keď sa šuškalo, že dvojica spolu už nie je, opak je pravdou. Spoločné úsmevy rozdávali na všetky strany.

Ondřej a Hana patria k najkontroverznejším párom šoubiznisu.

Ondřej a Hana patria k najkontroverznejším párom šoubiznisu.

Autor: Facebook O.K.

Charizmatická herečka Hana Gregorová je poriadne nahnevaná. Možno to je dôvod, prečo sa so svojím partnerom už dlhší čas neobjavila na verejnosti. Začalo sa špekulovať, že sa rozišli. Bola to však len fáma a pred pár dňami sa spolu objavili na slávnostnej premiére Ples upírov v Prahe. Takže sa o rozchode hovoriť nedá. "Chodíme spolu všade možne, ale nie všade sú médiá," reagovala Hana.

Je to naozaj láska? Pýtajú sa ľudia, pretože nikto nechce veriť, že ich láska môže byť naozaj skutočná. Zajačik Ondřej si vyslúžil prezývku "zlatokop". No aj napriek tomu, herečka vyzerá šťastne. Fámy, ktoré kolujú, Gregorová nerieši a hádže ich za hlavu. "Keby som bola slabšia povaha, asi by som skočila z mosta, ale vravím si, že ma nedostanú. Priateľa trénujem, už to všetko pochopil," dodala so smiechom Hana. Vytrénovala ho až tak, že Ondrej nesmie nikomu nič povedať.

 
Autor: ka 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Hane Gregorovej praskli nervy: Keby som bola slabá povaha, skáčem z mosta
ka