Hororové chvíle prežila ešte raz: Kim Kardashian prehovorila o momente, keď si myslela, že zomrie!

20. marca 2017, 18:00
Tip redakcii

Prehovorila o nočnej more. Americká hviezda reality šou Kim Kardashian (36) sa stala vlani v októbri v Paríži obeťou ozbrojeného prepadu. Neznámi muži vtrhli do jej hotelového apartmánu, zviazali ju, zatvorili do kúpelne a okradli. V novej epizóde svojej relácie Keeping Up With Kardashians podrobne opísala peklo, ktorým si v osudnú noc prešla.

Hviezda reality šou o nočnej more porozprávala sestrám.

Hviezda reality šou o nočnej more porozprávala sestrám.

Autor: Profimedia

V emóciami nabitom rozhovore uplakaná Kim vysvetľovala svojim dvom sestrám Kourtney (37) a Khloe (32), ako si myslela, že ju vlamači znásilnia a potom zastrelia.

"Schmatol mi nohy a priatiahol si ma k sebe. Pod nočnou košeľou som nemala spodnú bielizeň a to bol moment, keď som si povedala, že ma znásilnia," opísala.

"Nohy mi však zviazal páskou, pri hlave mi držal zbraň, bolo som presvedčená, že toto bude môj koniec," uviedla Kim.

Matka dvoch detí prezradila, že s lupičmi sa snažila vyjednávať, aj keď jej pravdepodobne nerozumeli. "Kričala som, že mám rodinu a žiadne peniaze. Zalepili mi však ústa, nechali ma v kúpelni a s korisťou utiekli."

Muži odetí do uniforiem parížskej polície ukradli šperky v hodnote v prepočte 9 miliónov eur. Kim sa so sestrami podelila aj o hrôzostrašnú teóriu celého prepadu.

"Myslím si, že tí muži nás prenasledovali po celú dobu, čo sme boli v Paríži. Vedeli, že v tú noc som tam bola sama," dodala. 

 
Autor: pag 
 
Aplikácie 7 plus