Komik Robin Williams: Posledné dni bez pohybu a jedla

18. augusta 2014, 10:30
Tip redakcii

Posledné dni pred samovraždou sa zúbožený komik Robin Williams (= 63) utápal v depresiách za múrmi vlastnej rezidencie. Prespal väčšinu dňa, trýznil sa bez jedla a deň trávil bez svetla za zatiahnutými závesmi.

Dobrovoľný  odchod:  Herec sa podľa  polície obesil  vo vlastnom  dome.

Dobrovoľný odchod: Herec sa podľa polície obesil vo vlastnom dome.

Autor: Profimedia.sk

Ani týždeň po šokujúcej smrti populárneho amerického zabávača Robina Williamsa neutícha záujem médií a verejnosti o posledné chvíle hercovho života.

Cez víkend sa rodina zosnulého komika zišla v kalifornskom Tibutone, aby sa s Robinom poslednýkrát rozlúčila v úzkom kruhu. Presné miesto poslednej rozlúčky rodina nezverejnila.

Podľa nových informácií boli Robinove posledné dni peklom. Dom v Tibutone sa stal pre herca temným útočiskom: „Robin trpel depresiami a často prespal väčšinu dňa aj noci. Jeho izba mala čierne závesy, pretože Robin v nej nechcel žiadne svetlo,“ povedal portálu radar online zdroj blízky Williamsovi. Po nedostatku svetla malo prísť na rad aj nechutenstvo.

„Vôbec nejedával a mal problém vstať z postele. Často sa sťažoval, že je veľmi unavený, aj keď spal až 20 hodín,“ pokračuje anonym.

Aj keď komediálny génius vysielal varovné signály, že zúfalo potrebuje pomoc, navonok sa tváril ako vyrovnaný muž. Len dva dni pred smrťou navštívil so svojou polovičkou galériu.

„Obzeral si s manželkou nejaké umenie a vyzeral, že je v poriadku,“ prezradil majiteľ predajne umeleckých diel. Williamsa videla naposledy jeho tretia žena v nedeľu večer, keď sa chystala do postele.

„Robin sa však zamkol osamote v druhej spálni,“ povedal cez víkend britskému denníku Daily Mail Keith Boyd, šerifov zástupca oblasti Marin County. Aké úzkosti herec pred smrťou prežíval, ostane zrejme navždy tajomstvom.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/kass 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Komik Robin Williams: Posledné dni bez pohybu a jedla
Plus JEDEN DEŇ/kass