Miro Šmajda a Lucka Bílá to spolu skúsili: Výsledok stojí za to!

16. decembra 2015, 20:01
Tip redakcii

Na svete nová vianočná pieseň Valčík. V melodickom duete sa stretli dvaja speváci, ktorých by ste možno spolu nečakali. Miro Šmajda sa rozhodol pozvať na naspievanie svojej novej skladby známu speváčku Luciu Bílú.

Miro Šmajda zverejnil vianočný duet s Luciou Bílou.

Miro Šmajda zverejnil vianočný duet s Luciou Bílou.

Autor: Zdroj: Facebook.com

Slovenský spevák Miro Šmajda zverejnil v utorok novú vianočnú pieseň Valčík. Melodický duet s Luciou Bílou nasadil do vysielania Český rozhlas. „Mám z toho veľkú radosť,“ povedal Šmajda v rozhovore pre agentúru SITA. Námet na novú skladbu vraj dostal úplne nečakane.

„Nápad na tento song vznikol v mojej hlave veľmi spontánne po krátkom premýšľaní nad tým, akí sú ľudia v dnešnej rýchlej dobe zbytočne chladní, uzavretí, často osamelí a nenaplnení, a to aj vtedy, keď majú niekoho pri sebe,“ priblížil Šmajda.

Mladý interpret vraj pôvodne vôbec neplánoval vypustiť do sveta práve vianočnú pieseň. „Spočiatku som nechcel, aby to bol vianočný song, no nejako sa mi to do toho refrénu zrazu hodilo, takže to k tým Vianociam napokon prirodzene smerovalo,“ ozrejmil.

Speváčku oslovil hneď po dokončení

Luciu Bílú 27-ročný Košičan oslovil hneď ako pieseň dokončil. „Napadlo mi, že by sa môj hlas s Luckiným mohol v rámci duetu fajn dopĺňať, tak som inicioval spoluprácu, poslal som jej demo nahrávku a po kladnej reakcii sme sa dohodli, že to spolu naspievame. Bola to naozaj príjemná skúsenosť, Lucka je veľký profík,“ podotkol Šmajda, ktorý verí, že sa výsledok bude páčiť poslucháčom všetkých vekových kategórií.

„Budem šťastný, keď ľuďom pohodovo doplníme tú vianočnú atmosféru,“ dodal. Sám má vraj Vianoce veľmi rád. „Spájajú sa mi s rodinnou pohodou, oddychom a vôňou všemožných dobrôt,“ poznamenal. Nadchádzajúce sviatky však talentovaný interpret nestrávi len oddychovo.

V januári už totiž plánuje zverejniť ďalší singel. „V januári bude nový singel, ku ktorému vypálime rovno aj klip,“ prezradil.

 
Autor: SITA



 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Miro Šmajda a Lucka Bílá to spolu skúsili: Výsledok stojí za to!
SITA