Nechutný žart! Internetom sa šírila správa, že zomrel Karel Gott

30. mája 2014, 11:35
Tip redakcii

Toto niekto poriadne prepískol! Na sociálnych sieťach sa šírila správa o úmrtí niekoľkonásobného českého Slávika Karla Gotta (74).

Autor: Facebook K. G.

"Smutná udalosť, dnes zomrel Karel Gott v 74 rokoch na zástavu srdca. Bohužiaľ i napriek veľkému nasadeniu lekárov sa ho nepodarilo zachrániť, lekár konštatoval smrť.“ Takáto správa sa mala vo štvrtok šíriť po sociálnej sieti a vydesila tak všetkých fanúšikov maestra Karla Gotta (74). Informáciu priniesol český portál Super.cz.


Internetom sa šírila nechutná správa, že Karel Gott zomrel.
FOTO: INTERNET

"Je to nezmysel. Som živý a zdravý, pracujem si a je mi dobre,“ komentoval šokujúcu správu Karel Gott pre spomínaný portál. "Viem, že sa hovorí, že keď sa o niekom hovorí, že zomrel, dožije sa potom veľa rokov,“ smial sa Gott. 


Aj o týchto kolovali nechutné žarty

Vo februári 2013 sa cez Facebook šírila správa o tragickom úmrtí Michala Donutila. Herec mal dokonca zriadenú stránku "R.I.P. Miroslav Donutil".

V novembri 2013 sa na sociálnej sieti šírila správa, že známy reper Rtymus zahynul pri autonehode. Anonym dokonca vtedy zverejnil aj fotografiu z miesta nehody, pri ktorej svietil nápis „Rytmus zomrel!!! Pozrite si haváriu! R.I.P.!“

V septembri 2012 zasiahla svet šokujúca správa, že topmodelka Adriana Sklenaříková zomrela vo svojich 40. rokoch.

 
Autor: Pluska.sk/akm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
Nechutný žart! Internetom sa šírila správa, že zomrel Karel Gott
Pluska.sk/akm