Meníme sa pre vás k lepšiemu povedzte nám svoj názor Prejdite na novú verziu Plusky
 

Oslávenkyňa Iveta Bartošová: Dostala bitku ako darček?!

08. apríl 2013, 11:00

Oslávenkyňa Iveta Bartošová (47) už jeden predčasný narodeninový darček dostala. Ale zrejme sa jej nepáčil, pretože dnes sa už muži nebijú o svoju dámu, iba ak to nie sú hulváti. Cez víkend sa takto prejavil Ivetin ctiteľ Zdeněk Macura a speváčkin stále ešte aktuálny partner Josef Rychtář. Bitkárov od seba odtrhla až ochranka!

Oslávenkyňa Iveta Bartošová: Dostala bitku ako darček?!

Na fotografii mladučká Iveta Bartošová už slávi 47 rokov. Víkend pred narodeninami sa stala svedkom nepríjemného "narodeninového darčeka". Pobili sa o ňu jej Rychtář so ctiteľom Macurom! Foto: Profimedia.sk

Iveta Bartošová, ktorá sa narodila 8. apríla 1966 v Čeladnej si cez víkend mohla „vychutnať“ špeciálny narodeninový darček. Pobili sa o ňu dvaja muži. Jej (nie až tak) tajný ctiteľ Zdeněk Macura napadol jej terajšieho partnera Josefa Rychtářa. Najprv mal doňho strčiť zozadu na schodoch a potom schytal Josef aj ranu do oka so zaťatou päsťou a kľúčom.

Zasiahla ochranka

Ivetin partner z toho našťastie vyšiel bez zranení, hoci mal Zdeněk so sebou v klube v obci Zaječí, kde mala Bartošová vystupovať, niekoľkých kumpánov. Ochranka v podniku však bola dostatočne rýchla a chlapov od seba oddelila.

Objavila sa dokonca fotografia ako dôkaz. To však Macurovi nestačí a celé to považuje za podvod! „Prosto je to umelý podvrh. Nemal som žiadne kľúče v ruke, celé je to nezmysel,“ napísal Zdeněk portálu Blesk.cz. Podľa neho fotku upravili v počítačovom programe.

Iveta sa bála, že zaútočí aj na ňu!

O zdravie sa bála aj samotná Iveta. „Bála som sa, že zaútočí aj na mňa,“ povedala speváčka pre televíziu Prima. A hoci ju bitka šokovala, v inkriminovanom klube nakoniec zaspievala. A napriek psychickému šoku to pre zmenu zvládla aj bez playbacku. Josef, ktorý dostal do oka, to nesie horšie a plánuje podať na Macuru trestné oznámenie!

Bartošová má teda za sebou opäť jeden „vydarený“ víkend. Snáď bude oslava štyridsiatych siedmych narodenín prebiehať v pokojnejšom duchu. Koniec koncov, slabšia Ivetina povaha by toľko šokov nemusela ustáť...

Autor: Pluska.sk/domi
Poslať e-mailom