Oslávenkyňa Iveta Bartošová: Dostala bitku ako darček?!

08. apríla 2013, 11:00
Tip redakcii

Oslávenkyňa Iveta Bartošová (47) už jeden predčasný narodeninový darček dostala. Ale zrejme sa jej nepáčil, pretože dnes sa už muži nebijú o svoju dámu, iba ak to nie sú hulváti. Cez víkend sa takto prejavil Ivetin ctiteľ Zdeněk Macura a speváčkin stále ešte aktuálny partner Josef Rychtář. Bitkárov od seba odtrhla až ochranka!

Na fotografii mladučká Iveta Bartošová už slávi 47 rokov. Víkend pred narodeninami sa stala svedkom nepríjemného

Na fotografii mladučká Iveta Bartošová už slávi 47 rokov. Víkend pred narodeninami sa stala svedkom nepríjemného "narodeninového darčeka". Pobili sa o ňu jej Rychtář so ctiteľom Macurom!

Autor: Profimedia.sk

Iveta Bartošová, ktorá sa narodila 8. apríla 1966 v Čeladnej si cez víkend mohla „vychutnať“ špeciálny narodeninový darček. Pobili sa o ňu dvaja muži. Jej (nie až tak) tajný ctiteľ Zdeněk Macura napadol jej terajšieho partnera Josefa Rychtářa. Najprv mal doňho strčiť zozadu na schodoch a potom schytal Josef aj ranu do oka so zaťatou päsťou a kľúčom.

Zasiahla ochranka

Ivetin partner z toho našťastie vyšiel bez zranení, hoci mal Zdeněk so sebou v klube v obci Zaječí, kde mala Bartošová vystupovať, niekoľkých kumpánov. Ochranka v podniku však bola dostatočne rýchla a chlapov od seba oddelila.

Objavila sa dokonca fotografia ako dôkaz. To však Macurovi nestačí a celé to považuje za podvod! „Prosto je to umelý podvrh. Nemal som žiadne kľúče v ruke, celé je to nezmysel,“ napísal Zdeněk portálu Blesk.cz. Podľa neho fotku upravili v počítačovom programe.

Iveta sa bála, že zaútočí aj na ňu!

O zdravie sa bála aj samotná Iveta. „Bála som sa, že zaútočí aj na mňa,“ povedala speváčka pre televíziu Prima. A hoci ju bitka šokovala, v inkriminovanom klube nakoniec zaspievala. A napriek psychickému šoku to pre zmenu zvládla aj bez playbacku. Josef, ktorý dostal do oka, to nesie horšie a plánuje podať na Macuru trestné oznámenie!

Bartošová má teda za sebou opäť jeden „vydarený“ víkend. Snáď bude oslava štyridsiatych siedmych narodenín prebiehať v pokojnejšom duchu. Koniec koncov, slabšia Ivetina povaha by toľko šokov nemusela ustáť...

 
Autor: Pluska.sk/domi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Oslávenkyňa Iveta Bartošová: Dostala bitku ako darček?!
Pluska.sk/domi