Pamätáte si ešte Rosalindu? Pozrite si, ako sa zmenila za 14 rokov!

11. decembra 2013, 16:25
Tip redakcii

Mexická hviezda telenoviel Thalía (42) sa dočkala svojej hviezdy na chodníku slávy! Od jej Rosalindy prešlo už 14 rokov, ale herečka stále vyzerá k svetu. Pozrite sa, ako žiarila po boku vplyvného manžela Tommyho Mottolu.

Takto si Thalíu pamätáme z Rosalindy.

Takto si Thalíu pamätáme z Rosalindy.

Autor: Archív

Osudy Rosalindy sledovali milióny ľudí po celom svete. Jej predstaviteľka Thalía sa stala populárnou aj ďaleko za hranicami jej rodného Mexika. Od čias známej telenovely ubehlo už 14 rokov, ale Thalíi sa darí aj dnes. Ako 42-ročná odhalila nielen svoju hviezdu na chodníku slávy, ale aj stále mladistvú tvár a krivky.

Speváčka a herečka žiarila po boku svojho manžela Tommyho Mottolu, ktorému zrejme vďačí za viac než len lásku. Jej spevácka kariéra sa dosť rozvinula najmä potom, čo si ju pod ochranné krídla vzal práve známy producent.


Thalía má tvár bez vrások aj po štyridsiatke.
Foto: TASR

O herečke sa už v minulosti hovorilo, že podstúpila zákrok, pri ktorom jej mali vybrať pár rebier, aby mala útlejší pás. Takže by nebolo nič výnimočným, ak by si aj v súčasnosti pomohla odbornými zásahmi, aby jej pleť zostala stále ako z čias Rosalindy...

 
Autor: Pluska.sk/domi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Pamätáte si ešte Rosalindu? Pozrite si, ako sa zmenila za 14 rokov!
Pluska.sk/domi