Posledné VIDEO Williamsa (†63): Veľa lásky! Odkázal chorému dievčatku

19. augusta 2014, 16:30
Tip redakcii

Zosnulý herec Robin Williams (†63) nahral pred svojím odchodom z tohto sveta dojímavé video, aby tak podporil smrteľne choré dievčatko z Nového Zélandu, ktoré sa s ním chcelo stretnúť. Stretnutie s hercom bolo jedným z jej posledných želaní.

Posledné video Robina Williamsa.

Posledné video Robina Williamsa.

Autor: Youtube.com

Legendárny komik Robin Williams stihol pred šokujúcou smrťou nahrať jedno zo svojich posledných videí. Ide o odkaz vážne chorému dievčatku na rakovinu Vivian Waller z Nového Zélandu, ktoré bolo Robinovou veľkou fanúšičkou. Vivian si navyše veľmi priala osobne stretnúť sa s touto hereckou legendou.

"Ahoj slečna. Čo je nové u vás na Novom Zélande? Posielam ti všetku moju lásku, aj Jackovi a Sophie," zneli slová pre Vivian od 63-ročného Robina Williama. "Všetko je v poriadku, všetko je v poriadku, všetko je v poriadku. Veľa lásky pre teba, bejby," odkázal Robin v závere nahrávky.

Kto mohol tušiť, že toto budú posledné hercove slová a Vivian sa jej sen stretnúť sa s Williamsom už nikdy nesplní. Robina Williamsa (†63) našli 11. augusta bez známok života. Úžasný komediálny herec spáchal samovraždu obesením vo svojej spálni. Posledný raz ho živého videla jeho tretia manželka Susan Schneider, keď v nedeľu večer okolo 22:30 hod. Williams odišiel do spálne.

Akoby samovražda Robina Williamsa (†63) nebola už dosť tragická, na verejnosti sa minulý týždeň objavili ďalšie smutné detaily o tom, ako sa herec naozaj mal. Po zverejnení jeho závislosti na alkohole a psychických problémoch, teraz jeho manželka priznala, že Robin mal Parkinsonovu chorobu.

 
Autor: Pluska.sk/akm 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Posledné VIDEO Williamsa (†63): Veľa lásky! Odkázal chorému dievčatku
Pluska.sk/akm