Robbie Williams je znova otcom: Z pôrodu spravil poriadnu šou!

28. októbra 2014, 12:20
Tip redakcii

Spevák Robbie Williams je už dvojnásobným otcom. Aj z pôrodu svojej manželky dokázal spraviť šou v typickom štýle známeho britského búrliváka! Presvedčte sa sami.

Robbie Williams si pôrod užíval... Jeho manželka už menej.

Robbie Williams si pôrod užíval... Jeho manželka už menej.

Autor: Twitter R. W.

Britský spevák Robbie Williams sa stal druhýkrát otcom, k dcére Teddy pribudol syn. Chlapčeka, ktorému zatiaľ nedali meno, priviedla na svet hudobníkova manželka Ayda Field. Bábätko po narodení vážilo 3685 gramov.

Štyridsaťročný muzikant prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter zverejňoval videá a fotografie z nemocnice zaznamenávajúce prípravy na pôrod. Jeho žena nevyzerala až tak nadšene z celej „virálnej“ akcie. Robbie si však manželkin pôrod užíval naplno. Spieval, tancoval, spal... A občas trápili bolesti aj jeho.

Robbie s manželkou na nemocničnej chodbe

„Nikdy som nebol viac zaľúbený a nikdy som nebol viac hrdý na svoju manželku. Je úžasná. Týchto zopár hodín bolo naozaj skvelých a plných emócií. Bola to pre nás česť a sme šťastní, že ste túto cestu zažili s nami," uviedol spevák v jednom z videí, v ktorom skonštatoval, že nedošlo k zraneniu žiadnej mamičky počas nakrúcania.

Robbiemu bolo počas pôrodu do spevu... Jeho žene menej

Robbie s Aydou sa tešia z chlapčeka... zatiaľ bez mena

Rodák z mesta Stoke-on-Trent a 35-ročná herečka sa zosobášili v auguste 2010. V septembri 2012 sa im narodila dcéra Theodora Rose. O tom, že čakajú druhého spoločného potomka, informovali tento rok v apríli.

 
Autor: SITA, Pluska.sk/domi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Robbie Williams je znova otcom: Z pôrodu spravil poriadnu šou!
SITA
Pluska.sk/domi