Vdova po známom hercovi prehovorila: Posledné mesiace boli nočná mora!

02. októbra 2016, 12:22
Tip redakcii

"Utápal sa vo svojich príznakoch. Choroba mu zatemnila mozog a pripravila o príčetnosť," týmito slovami opísala posledné mesiace manželovho života Susan Schneider, vdova po americkom hercovi Robinovi Williamsovi.

Susan Schneider bola hercovou treťou manželkou

Susan Schneider bola hercovou treťou manželkou

Autor: Instagram

Ako uviedla pre britský denník Daily Mail, herec bol frustrovaný z horšujúcej sa funkcie mozgu, počas konverzácie zabúdal slová a trpel silnou nespavosťou. „Prichádzal o rozum a vedel o tom. Snažil sa držať pokope tak dlho, ako to len šlo, ale posledný mesiac to už nešlo. Žili sme v nočnej more.“

Keďže ani jeden z dvojice si kvôli hercovým problémom so spánkom neoddýchol, lekári im odporučili spať v oddelených miestnostiach.

"Pred spaním mi povedal "dobrú noc, láska moja" a čakal, kým odpoviem rovnakými slovami. Jeho slová mám doteraz v srdci", spomína Susan. Na druhý deň ráno našla svojho manžela mŕtveho. So smrťou svojho manžela sa nezmierila ani po dvoch rokoch: "Nestratila som len manžela, ale aj najlepšieho priateľa."


Obľúbený herec na jednej z posledných fotografií.

Zdroj: Instagram

Williamsovi diagnostikovali Parkinsonovu chorobu v máji, dva mesiace pred tým, než si vzal život. Herec trpel príznakmi demencie s Lewyho telieskami už dlhšie, táto degeneratívna choroba mozgu mu však bola diagnostikovaná až po jeho smrti.

 
Autor: DeCi 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vdova po známom hercovi prehovorila: Posledné mesiace boli nočná mora!
DeCi