Zlatica Puškárová a Patrik Švajda: Plač, hádky a výčitky!

13. mája 2009, 12:00
Tip redakcii

Ranil ju na najcitlivejšom mieste! Náš denník včera priniesol fotografie, na ktorých moderátor Patrik Švajda (37) po nociach navštevuje tanečnicu Katarínu Štumpfovú (22) v jej byte. Po prevalení aféry s mladou blondínkou sa Švajdovej dlhoročnej partnerke Zlatici Puškárovej (31) zrútil svet. Emócie nenechali na seba dlho čakať. (NA FOTOGRAFII - 11. 5. 2009 Bratislava Dlhé diely 23:21 h, V KRUHU - Katarína Štumpfová)

Dvojica sa podľa našich informácií pohádala už v nedeľu. Švajda už v tom čase totiž vedel, že na svete sú fotografie dokazujúce, ako potajme navštevuje mladú tanečnicu Štumpfovú. 

 

 Katarína Štumpfová

Keď sme sa v pondelok úspešnej moderátorky opýtali na nočné výlety jej druha, najskôr sa snažila brať situáciu športovo. Verila totiž Patrikovej verzii, že u Štumpfovej žúroval s partiou kamarátov. Po tom, čo sme jej predložili fotografie dokazujúce, že Patrik po nociach prichádzal k tanečnici a odchádzal od nej sám, a nie raz, zneistela. V jej hlase bolo zrazu cítiť znepokojenie: „Ja viem, že tam boli s partiou a ak máte nejaké iné fotky, neviem, čo mám na to povedať.“ Pri ďalších slovách o Patrikovi a Kataríne v istých momentoch dokonca zjavne odpovedala cez slzy.

 

 NÁVRAT DOMOV: V pondelok pred polnocou sa každý z dvojice pozeral na inú stranu.

Výhovorky pred polnocou

Pocity sklamania a pochybností ju neopustili ani v najbližších hodinách. Patrik v pondelok hlásil v televízii hlavné správy a keď sa okolo ôsmej večer objavil vo dverách bytu na bratislavských Dlhých dieloch, mal zjavne čo vysvetľovať. Potom obaja spolu z bytu odišli a keď sa pred polnocou vrátili, Zlatica mala smutný výraz v tvári. Vyzerala uplakane. Ani jeden z dvojice sa netváril šťastne a každý z nich pozeral iným smerom.

Naše odhalenie Patrikových záletov si prečítate na: 
https://www.pluska.sk/soubiznis/2009/05/patrik-svajda-noci-travi-stumpfovej.html

Zlatku si udobroval sladkosťou

Moderátor Patrik Švajda mal zrejme po prevalení aféry s tanečnicou Katarínou Štumpfovou (22) čo vysvetľovať.

 

 LIŠIAK: Švajda prišiel svoju partnerku odprosiť so sladkosťou v ruke. 

V deň, keď celé Slovensko uvidelo v denníku Plus jeden deň dôkazy jeho nočných návštev v cudzom byte, si jeho partnerka Zlatica nedala čierne okuliare dole z tváre. Noc predtým bola zrejme náročná. Čo sa dialo? 

 VČERAJŠIE VYDANIE PLUS JEDEN DEŇ: Prinieslo nečakané odhalenie. 

 V TMAVÝCH OKULIAROCH: Zlatica ich mala celý čas. Skrývala uplakané oči?

 ČÍTA PLUS JEDEN DEŇ: Moderátor si už ráno pred naším stretnutím prečítal náš denník. Oživil si spomienky na stretnutia s tanečnicou?

Patrik Švajda sa vrátil v pondelok večer o 19.55 z Markízy ihneď po skončení Televíznych novín domov. Rýchlym krokom vyšiel z auta, v rukách niesol sladkosť a telefonoval. Zrejme sa s pochúťkou pripravoval na náročný večer, ktorý oboch partnerov čakal. Švajda musel podľa všetkého svoju partnerku pripraviť na fotografie, ktoré dokazujú, ako po večeroch navštevuje mladú tanečnicu Katarínu Štumpfovú. Moderátorka politickej relácie Na telo nevyšla celý deň z domu a jej červené BMW bolo celý deň zaparkované pred spoločným bytom na bratislavských Dlhých dieloch. 
Švajda sa doma zdržal necelú polhodinu a spoločne vyrazili do nočných ulíc. Pár minút pred polnocou sa dvojica vrátila domov. Žiadne dotyky, bozky, objatie, aj keď bolo Zlatici zjavne zima. Dvojica rozhodne ako spokojný zamilovaný párik nevyzerala. 
Puškárová síce teraz tvrdí, že o nočných návštevách svojho partnera vedela, no jej smútok a správanie tomu nenasvedčujú.

Tají, ako sa len dá

Moderátor Patrik Švajda sa včera ráno o 9.30 ponáhľal do svojho auta. „Idem na golf a potom do práce,“ tvrdil nám. Namiesto športu však navštívil bratislavskú vojenskú nemocnicu, kde mu zubár rozvŕtal zub. Potom si to namieril do reštaurácie v Karlovej Vsi, kde počkal na Zlaticu. Stretol sa s partnerkou, dali si spoločne kávu a prezerali naše noviny. Moderátorka markizáckej spravodajskej relácie Dnes si popri tom pochutnávala na obede. „My sme to už videli ráno a rozobrali sme to spolu. Keby som mala nejaké podozrenie, tak tu nesedím. Nie som odkázaná žiť vo vzťahu, v ktorom by ma chlap podvádzal,“ povedala Zlatica, pričom si nechcela sňať z očí tmavé okuliare. Skrývala pod nimi uplakané oči?

Už zajtra 

EXKLUZÍVNA SPOVEĎ TANEČNICE ŠTUMPFOVEJ O VZŤAHU SO ŠVAJDOM

Vyjadrite svoj názor v ankete

 
Autor: KAROL BUSTIN ml., Foto: JÚLIUS DUBRAVAY, JÁN ZEMIAR 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Zlatica Puškárová a Patrik Švajda: Plač, hádky a výčitky!
KAROL BUSTIN ml.
Foto: JÚLIUS DUBRAVAY
JÁN ZEMIAR