Adam Sandler v novom filme iba rozosmial

23. marca 2011, 11:43
Tip redakcii

Film „Skús ma rozosmiať“ má divákom vyčariť na tvári nielen trocha úsmevu, ale možno aj mužskému publiku poradiť, akým spôsobom je možné prilákať nežné pohlavie bližšie k telu. Adam Sandler v ňom hrá postavu Dannyho, ktorý pred ženami predstiera nešťastne ženatého muža chystajúceho sa rozviesť, čo má prilákať jeho nevinné „obete“ . Pri týchto situáciach si zobral na pomoc kamarátku, sympatickú Jennifer Aniston (Katherina).

Americký herec Adam Sandler pred premiérou filmu

Americký herec Adam Sandler pred premiérou filmu "Skús ma rozosmiať" s Jennifer Aniston (naľavo) a Brooklyn Decker (napravo)

Autor: TASR

Katherina hraje s Danym hru, aby potencionálne Dannyho priateľky prilákala bližšie k nemu. Danny sa večne sťažuje na manželstvo so svojou ženou. Všetko dokonale funguje, až pokiaľ Danny nestretne Palmer (Brooklyn Decker) a sám odprisahá Bohu, že s ňou by chcel žiť. Jej sa ale nepáči, že Danny je ženatý. Odpustí mu iba pod podmienkou, ak sa bude môcť zoznámiť s jeho ženou. Keby všetko vyšlo tak ako má, film by bol veľmi nudný.

Film „Skús ma rozosmiať“ je pretkávaný jedným klamstvom za druhým. Zápletka príbehu je veľmi absurdná a s každou začatou minútou je film viac zamotaný. Vo filme je veľa zábavných momentov, ale častokrát je humor nemiestny a zastaralý. Čo však bolo na filme veľmi skľučujúce bola samotná Sandlerova postava. Po Sandlerových „ranných“ úspechov vo filmoch ako Billy Madison, Waterboy a Happy Gilmore a ďalších je film v anglickom originály „Just go with it“ iba nudným odvarom zábavných Sandlerových postáv.

Na romantickej komédií je nákazlivý iba Sandlerov mládežnícky smiech. Film je tak prehľadný a dej sa dá rýchlo predpovedať, že sa kvôli svojej prozreteľnosti stáva veľmi nudným. Americký filmový recenzent dokonca predpokladá, že film sa umiestni na priečke najväčších prepadákov TBS (The Biggest Loser). Nechajme sa teda preklapiť alebo iba rozosmiať?

Trailer k filmu "Skús ma rozosmiať"

 
Autor: pluska.sk/ami/YouTube 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Adam Sandler v novom filme iba rozosmial
pluska.sk/ami/YouTube