Kapela Paramore prišla o gitaristu a bubeníka

19. decembra 2010, 16:08
Tip redakcii

Gitarista Josh Farro a bubeník Zac Farro opustili americkú skupinu Paramore. Avizovali to pritom už pred niekoľkými mesiacmi. Paramore však napriek týmto otrasom nekončí a bude pokračovať v činnosti.

Paramore

Paramore

Autor: wikipedia

Traja zostávajúci členovia - Hayley Williams, Jeremy Davis a Taylor York - v tejto súvislosti zverejnili na oficiálnej webovej stránke kapely paramore.net stanovisko. "Pred niekoľkými mesiacmi nám Josh a Zac povedali, že chcú Paramore opustiť po našom poslednom koncerte v Orlande (12. decembra 2010, pozn. SITA). Neboli sme prekvapení. Za posledný rok to totiž nevyzeralo, že by sme vo vtedajšej zostave mohli pokračovať. Chceme, aby boli šťastní a ak to nebude s nami, nech je to kdekoľvek inde," uviedla skupina. Paramore vyjadrili odhodlanie v činnosti pokračovať a to aj v trojici.

V zverejnenom stanovisku nenapísali, či za dvoch odídencov budú hľadať náhrady. Paramore majú na február a marec naplánované koncerty v Južnej Amerike. Predstavia na nich svoju doterajšiu tvorbu vrátane ostatného štúdiového albumu Brand New Eyes, ktorý vyšiel v septembri 2009.

 
Autor: SITA, YouTube 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Kapela Paramore prišla o gitaristu a bubeníka
SITA
YouTube