Alexandra má osud ako Šeherezáda

16. marca 2011, 08:45
Tip redakcii

Mladá žena má synčeka s nádormi na mozgu a aby toho trápenia nebolo málo, kým ona bola s ním na liečbe, manžel ju vyhodil z bytu. Toto nie je seriál, ale realita, ktorú prežíva Alexandra Zaťková z Veľkého Krtíša. Jej snom bolo stretnúť sa s ozajstnou Šeherezádou, ktorá má v seriáli Tisíc a jedna noc rovnako ťažký osud ako ona. Dnes už je jasné, že stretnutie cez reláciu Modré z neba sa podarilo.

Šeherezáda

Šeherezáda

Autor: profimedia.sk

„Áno, podarilo sa to, Vilo Rozboril sa stretol so Šeherezádou,“ potvrdil nám informáciu náš zdroj zo štábu televíznej relácie Modré z neba.

Okrem Vila a jeho spolupracovníkov letela do Istanbulu aj Alexandra so synčekom Alexom (4), ktorého osud nejedného človeka dojme k slzám. Nielenže má chlapček nádory na mozgu, ale nedávno mu diagnostikovali aj myómy v čreve a museli mu z neho zobrať 30 centimetrov.

Celú liečbu absolvoval so svojou mamou Alexandrou, no keď sa obaja vrátili domov z nemocníc, zistili, že už nemajú strechu nad hlavou.

Zostali bez bytu

Jej vlastný muž ju totiž po mesiacoch liečby vyhodil z bytu a povedal jej, že byt dá radšej do prenájmu, než by tam mala zostať so synčekom. Okrem týchto problémov zápasí Alexandra s cukrovkou a niekoľkokrát za deň si pichá inzulín. Toto párdňové stretnutie so Šeherezádou ju tak vytrhlo od každodenných neľahkých starostí.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/lu 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Alexandra má osud ako Šeherezáda
Plus JEDEN DEŇ/lu