Čistky v Paneláku: Viki Ráková na odstrel!

28. októbra 2010, 12:00
Tip redakcii

V Paneláku sa schyľuje k zemetraseniu! Napriek mimoriadnej sledovanosti seriálu príde niekoľko hercov o flek. Túto informáciu potvrdil aj autor seriálu Andy Kraus, ktorý na rovinu priznal: „Dotkne sa to piatich postáv, ktoré diváci vnímali dlhodobo.“ Prvou na odstrel je podľa našich informácií seriálová Agáta, Viki Ráková (29).

Viki Ráková

Viki Ráková

Autor: JÁN ZEMIAR

Herci stoja pred neľahkou situáciou. Scenárista a tvorca seriálu im už onedlho oznámi, že v seriáli buď končia, alebo ich postavy budú značne zosekané. „Teraz sme sa dostali do fázy, keď to budeme musieť trošku preriediť. Postáv je už veľmi veľa a pre diváka to môže byť mätúce,“ povedal Andy Kraus v rozhovore pre Hospodárske noviny.

Televízia o menách mlčí

Na otázku, ktorých postáv sa tieto čistky dotknú, odmietol odpovedať konkrétnymi menami. O tom, kto zo známych hercov dostane padáka, mlčí aj televízia JOJ. „O tom, ktoré postavy v ďalšej sérii nebudú alebo sa ich priestor obmedzí, je zatiaľ predčasné špekulovať,“ povedal nám hovorca televízie Jozef Gogola.

Ráková: Dúfam, že sa tak nestane!

V kuloároch sa okamžite začalo špekulovať, že jednou z nich by mala byť aj herečka Viki Ráková. Keď porovnáme, koľko priestoru dostala v seriáli zo začiatku a koľko dnes, je to značný rozdiel. Menej scén, menej dní na pľaci... „S Andym Krausom som hovorila asi pred dvomi týždňami. Pýtala som sa ho na to, no povedal mi, že moja postava vraj zostane,“ povedala nám včera Ráková, keď sme sa jej spýtali, či sa nebojí o svoj flek v Paneláku. „Dúfam, že budem toľko dní nakrúcať ako doposiaľ.“

Nepozvali ju na párty?

Prvé špekulácie, že s jej rolou Agáty by nemuselo byť všetko s kostolným poriadkom, sa vynorili po tom, čo sa herečka neobjavila na pondelkovej párty k 500. dielu seriálu. Podľa niektorých zdrojov vraj vôbec nedostala pozvánku. Televízia však tvrdí opak. Kde je teda pravda?

„Nebola som tam. Produkcia nám už dlhšie predtým oznámila, že bude takáto oslava, no bolo nám povedané, že nám ešte príde pozvánka. Takže som to neriešila. Až včera som sa dozvedela, že tá párty už bola,“ vysvetlila nám dôvod svojej neúčasti Viki Ráková.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/ĽUDMILA LUKÁČOVA 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Čistky v Paneláku: Viki Ráková na odstrel!
Plus JEDEN DEŇ/ĽUDMILA LUKÁČOVA