Ján Plouhár sa v Odsúdených vrátil za mreže

31. októbra 2010, 14:00
Tip redakcii

Na chodbách v Odsúdených sa už pár dní pohybuje nová posila, a to strážmajster Matěj Růžička. Túto postavu si zahral český herec JAN PLOUHAR (28). Pre neho prostredie za väzenskými múrmi vôbec nie je neznáme.

Postava
Jana ešte
divákov
prekvapí.

Postava Jana ešte divákov prekvapí.

Autor: screenshot: TV JOJ

Viacerí diváci sa možno pýtajú, prečo tvorcovia vybrali práve tohto pre Slovákov nie veľmi známeho českého herca? „Mňa samého ponuka prekvapila. Kedysi sme boli kolegovia s Valériou Schulczovou, ktorá seriál píše, takže si asi na mňa spomenula,“ prezradil Jan.

Talentovaný herec má za sebou ako filmové roly, tak aj seriálové postavy v Kriminálke Anděl, Rodinných poutach či VKV-čkach. Väzenské prostredie v Odsúdených nie je pre Jana ničím novým. „S návratom za mreže som nemal problém. Akurát teraz som na druhej strane,“ povedal so smiechom.

Jan narážal na snímku Zatratení, kde si zahral pašeráka drog, ktorý sa dostane do väzenia v cudzine. V prevažne slovenskom hereckom kolektíve Odsúdených je veľmi spokojný a s herečkami aj hercami rád spolupracuje. „Na seriáli sa mi páči hlavne štýl, akým to je natočené. Dosť sa to odlišuje od ostatných seriálov, ktoré sa bežne točia v Česku aj na Slovensku,“ dodal.

Prezradíme vám, že jeho postava divákov ešte veľmi prekvapí! Nové projekty sa mu na Slovensku zatiaľ nečrtajú, no už o pár dní ho budete mať možnosť vidieť v kinách v novom šokujúcom filme o drogách nazvanom PIKO.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/JANKA KOVÁČOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Ján Plouhár sa v Odsúdených vrátil za mreže
Plus JEDEN DEŇ magazín/JANKA KOVÁČOVÁ