Mauréry porodí dievčatko!

11. decembra 2010, 13:00
Tip redakcii

Všetko má raz svoj koniec, a to sa týka aj seriálu ODSÚDENÉ, ktorý sa už o pár dní skončí svojou treťou sériou. Konečne sa teda dozvieme, ako sa rozlúsknu osudy žien za mrežami a ako čerešnička na torte nás prekvapí aj narodenie dieťaťa, ktoré na svet privedie odsúdená Eva Kolárová (Zuzana Mauréry, 42).

Eva Kolárová v záverečnej časti seriálu porodí dcérku Emu, ktorú má s právnikom Davidom Typoltom.

Eva Kolárová v záverečnej časti seriálu porodí dcérku Emu, ktorú má s právnikom Davidom Typoltom.

Autor: TV JOJ

Posledná časť Odsúdených, ktorú uvidíte na obrazovkách TV JOJ vo štvrtok, sa bude niesť v duchu: Spravodlivosť si napokon predsa len našla svoju cestu! Zamotané príbehy odsúdených žien sa teda vyriešia, no nie všetky budú mať šťastie a spoza mreží sa aj dostanú na slobodu. Medzi tie šťastnejšie sa však rozhodne zaradí Eva Kolárová, ktorá bola zbavená väčšiny obvinení, no jej osud sa tak či tak ešte zamotá.

Eva a David sa stanú rodičmi!

Ako všetc i dobre vieme, odsúdená Kolárová čaká dieťa so svojím právnikom Davidom Typoltom (Pavel Višňovský), no ľahká situácia to určite nie je. Eva sa však nakoniec dostane na slobodu a porodí zdravú dcérku Emu, ktorú bude vychovávať po boku Davida. O osudoch ostatných odsúdených sa dozvieme v záverečnom bonbóniku, ktorý prezradí, čo sa s nimi bude odohrávať v budúcnosti.

Odsúdené im budú chýbať

Herci, herečky a celý tím Odsúdených majú už za sebou rozlúčkový žúr a netaja sa tým, že si budú navzájom veľmi chýbať. Štáb však nemusí mať hlavu v smútku, pretože sa už medzičasom pustil do výroby nového seriálu Dr. Ludsky, ktor ý TV JOJ odvysiela na jar budúceho roka.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ magazín/MICHALA CABANOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Mauréry porodí dievčatko!
Plus JEDEN DEŇ magazín/MICHALA CABANOVÁ