Rozboril má nový džob, skončí Modré z neba?

27. októbra 2010, 12:00
Tip redakcii

Darí sa mu! Moderátor Vilo Rozboril už presvedčil, že do čoho sa pustí, to má úspech. Presne tak je to aj v prípade relácie Modré z neba, ktorá má stále vysokú sledovanosť. Po chodbách Markízy sa však šepká, že mu už chystajú náhradu za tento formát!

Vilo Rozboril

Vilo Rozboril

Autor: ROBO HOMOLA

Podľa našich informácií sa už v týchto dňoch pripravuje v Záhorskej Bystrici pilotný diel k novému formátu. Pôjde o reláciu, kde ľudia budú hľadať svojich stratených príbuzných, a to po celom svete.

„Skúšobný diel by sa mal nakrúcať až za hranicami Slovenska, konkrétne v Holandsku. Tam bude štáb hľadať príbuzných istej Slovenky,“ dozvedáme sa z televíznych kruhov.

Druhá Pošta?

Relácia by mala byť podobná Pošte pre teba, ktorú vysiela Slovenská televízia. Bude v nej figurovať ďalší moderátor, ktorý bude robiť sprostredkovateľa medzi stretnutiami stratených príbuzných. Podobná pozícia, akú má Ján Gordulič alias poštár Janko v Pošte pre teba.

„Vilo Rozboril by mal byť hlavným moderátorom. Teda tým, ktorý nebude až tak veľmi chodiť po výrobách v exteriéroch, skôr bude v štúdiu,“ dozvedáme sa od nášho zdroja. Rozboril nám informáciu o novej relácii potvrdil. „Takúto ponuku som dostal asi pred dvomi mesiacmi.“ Viac však o tom hovoriť nechcel.

Nahradí Modré z neba?

Keď sa vedenie televízie rozhodovalo, na kom postavia tento nový formát, voľba vraj bola hneď jasná. Pri hlasovaní padlo niekoľkokrát meno Vila Rozborila. Po zhliadnutí sa televízia rozhodne, či tento formát pustí do vysielania. „Ak sa pilot bude páčiť, relácia odštartuje v septembri budúceho roka,“ dozvedáme sa z televízie.

Podľa našich informácií by tak mohla od jesene budúceho roku nahradiť Modré z neinzercia P7D ba, aj keď má stále výborné čísla sledovanosti. No faktom je, že televízia po pár rokoch zvykne radšej niektoré formáty stiahnuť, aby sa nestalo, že sa opozerajú a divákom ponúkne niečo nové.

Rozboril však momentálne túto možnosť odmieta. „Ten nápad s reláciou nie je zlý, ale Modré z neba je svojou ideovou šírkou o stupeň vyššie, preto niet dôvod meniť to,“ hovorí. Najbližšie mesiace teda ukážu, aký osud postihne jednu či druhú reláciu.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/ĽUDMILA LUKÁČOVÁ 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Rozboril má nový džob, skončí Modré z neba?
Plus JEDEN DEŇ/ĽUDMILA LUKÁČOVÁ