SuperStar: Na kasting prišli aj Gitanas

V dnešnej epizóde Česko-slovenskej SuperStar ste si mohli pozrieť to najlepšie z bratislavského a brnenského kastingu. Účastníci ani porota opäť nesklamali. Ako už býva zvykom, Paľo Habera súťažiach nešetril: "Ty si ako tohtoročná zima v rámci spievania, dlhá a krutá," ohodnotil výkon nesmelého mladíka.

27. februára 2011, 20:17
Gitanas

Gitanas

Autor: Archív

Chalanom s gitarou to išlo

Na bratislavskom kastingu sa zišiel rekordný počet spevákov s gitarami. Aj keď sa medzi nimi zaskveli skutočné antitalenty, väčšina porotu očarila. Jeden zo súťažiach si dokonca odniesol pochvalu aj od Haberu: "Konečne niekto, kto vyzeral a spieval ako chlap."

V divadle si ešte určite vychutnáme aj sympaťáka Juraja z Levíc. 28-ročný učiteľ hry na gitaru zo Základnej umeleckej školy v Leviciach porotu doslova nadchol.  Smutné určite zostali niektoré jeho fanúšičky... Juraj je totiž šťastne ženatý - jeho manželka mu držala palce v zákulisí.

Aj na brnenskom kastingu bodovali gitaristi. Pozornosť pútal aj Michal, ktorý porote podľa vlastných slov predviedol to, čo ešte nepočula. Jeho reggae pecka ich presvedčila a extravagatntného mladíka uvidíme aj v divadle. " Na Jamajke došla marihuana a všetci sa čudovali, čo za hudbu to hrajú, ale hrozne dobre ti to ide." zhodnotil jeho výkon Habera.  Od Rytmusa hlas nedostal, no aj tak ho uvidíme v divadle.

Gitanas boli oporou

Väčšina účastníkov si so sebou niekoho priviedla. Veď vo dvojici ide všetko ľahšie. Aj prípadné zlyhanie alebo urážky od poroty zvládajú súťažiaci lepšie s niekým blízkym po boku. Podobne uvažoval aj Jozef, brat jednej zo speváčok z dua Gitanas. Práve dve talentované speváčky ho prišli podporiť aj na bratislavský kasting. Ani to mu však nepomohlo, piesňou od Michala Davida u poroty nezabodoval.

Exotická kráska zaujala menom aj spevom

Pieseň Because of You od Kelly Clarkson v podaní Slovenky Celeste Buckingham uchvátila najmä Rytmusa. Najmä vďaka nemu krásna tmavovláska postúpila. Uvidíme, čo si pre nás prichystá 15-ročné dievča, ktorého mama pochádza zo Švajčiarska a otec z Ameriky v ďalšom kole.

Čerstvý párik zlomil rekord

Po rekordných štyroch sekundách porota vyhodila blonďavého chlapca na brnenskom kastingu. Stihol "odspievať" asi 5 slov z piesne More than words a Habera ho poslal preč. Úspešnejšia nebola ani jeho nová kamarátka, ktorú spoznal len pár hodín predtým. Dagmar si svoje hodnotenie vypočula po 15 sekundách spevu: "Prišla si nám ukázať, ako sa nemá spievať," dodal drsný porotca.

Habera skoro dostal kopanec

Technomaniak David z Mladej Boleslavy ohrozoval porotu kopancami. Po jeho nádielke v podobe úchvatného spevu a tanečnej šou sa porota zhodla, že ďalej nepostupuje, no tridsaťročný vyučený fotograf sa nevzdal. Svojím presviedčaním však u Haberu, Zeťovej, Rytmusa ani Osvaldovej neuspel, a tak si musel odniesť svoje rádio a odísť domov s dlhým nosom.

Čerešničkou na torte bolo vystúpenie mladíka, ktorý to skúšal už v predchádzajúcom ročníku. Bohemian Rhapsody od Queen odspieval doslova úžasne, čím si vyslúžil pochvalu aj od Haberu: "Bolo to to najlepšie, čo sme na brnenskom kastingu mali."

Pokračovanie z brnenského kastingu uvidíme už v nedeľu. 

Autor: pluska.sk
FocusMedia

video

 


 

 
Aplikácie 7 plus

 
SuperStar: Na kasting prišli aj Gitanas
pluska.sk