Vágnerová sa rozišla s frajerom, ktorý ju zachránil

02. októbra 2009, 10:00
Tip redakcii

Smúti! Česká herečka Hanka Vágnerová (28) prežíva obzvlášť ťažké obdobie. Po niekoľkoročnom vzťahu stroskotala jej láska s milencom Markom, ktorý jej pomohol, keď mala problémy s anorexiou!

Hanka sa so svojím priateľom, srbským filmárom Markom Simičom, zoznámila pred niekoľkými rokmi pri nakrúcaní jeho absolventského filmu na pražskej FAMU. V tomto období však mladá herečka prepadla anorexii, nejedla a jej správanie poznačili agresívne a paranoidné stavy. A z nich ju dostal práve Marko. „Všetko to so mnou vydržal. Netlačil na mňa, dával mi vývary zo zeleniny a pomohol mi anorexiu prekonať,“ vyjadrila sa pred časom Vágnerová.

Práca namiesto lásky?

Jej krásny vzťah však začal pred časom chladnúť a už pred dvoma rokmi mladá umelkyňa priznala, že na seba s Markom nemajú toľko času, ako by si priali. Dnes je všetkému defintívne koniec. Vágnerová sa s priateľom pred troma týždňami rozišla. Či za jej partnerským krachom stála práve pracovná zaneprázdnenosť, alebo bolo dôvodom niečo iné, nevedno. Ako sa nám však podarilo zistiť, rozchod nesie herečka stále veľmi ťažko. „Vôbec o tom nechcem hovoriť, je to moje súkromie,“ povedala nám inak milá Hanka.

 
Autor: KAROL BUSTIN ml., Foto: TV JOJ, archív 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Vágnerová sa rozišla s frajerom, ktorý ju zachránil
KAROL BUSTIN ml.
Foto: TV JOJ
archív