Kto vyhrá predčasné finále Argentína – Nemecko?

03. júla 2010, 09:52
Tip redakcii

V Kapskom Meste bude dnes veselo. V predčasnom finále, ako označujú štvrťfinálový duel medzi Argentínou a Nemeckom, bude určite veselo. Z tábora oboch tímov totiž na adresu súpera zaznievajú rôzne provokatívne vyjadrenia.

PRIPRAVENÍ:
Nemci sledujú
futbal na
každej ulici.

PRIPRAVENÍ: Nemci sledujú futbal na každej ulici.

Autor: PETR LUKEŠ

„Sú to veru poriadni herci, ale aj bitkári. V každom zápase ležia na ihrisku a predvádzajú svoje komediálne schopnosti, a potom vás na druhej strane poriadne kopnú. My sa ich však nebojíme a chceme proti nim vytiahnuť len futbalové zbrane,“ povedal Nemec Lukas Podolski.

FANÚŠIK: Teší sa na zápas.
IFoto: PETR LUKEŠ

Tí, ktorí si mysleli, že temperamentný Diego bude na tieto slová reagovať, sa veľmi mýlili. Argentínčania stavili na inú kartu. Svojho súpera chvália a hovoria len o jeho sile. „Bude to veľmi ťažký zápas. Nemci sa tu prezentujú vo výbornom svetle. Ja však verím svojim hráčom,“ povedal argentínsky tréner Diego Maradona, ktorého jeho zverenci doslova zbožňujú.

„Diego je skvelý kouč. Na tréningu dokáže vytvoriť vždy dobrú náladu, a tým je u nás o pohodu a smiech postarané. Navyše je skvelým stratégom a sme presvedčení, že aj v súboji s Nemeckom to dokáže,“ pochvalne sa na adresu Maradonu vyjadril pre médiá v Pretórii, kde mali Argentínčania svoj hlavný stan, jeden z najskúsenejších futbalistov v bielo-modrom tíme Sebastian Veron.

Celá planéta bude dnes zvedavá, ktorý z týchto dvoch tímov bude mať lepší deň.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/mr 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Kto vyhrá predčasné finále Argentína – Nemecko?
Plus JEDEN DEŇ/mr