Títo vyhasli ako fakle

14. júla 2010, 09:50
Tip redakcii

Kým Iniesta, Villa, Sneijder či Forlán sa stali vo svojej krajine národnými hrdinami, najväčšie futbalové hviezdy chodia v týchto dňoch v rodnom kraji radšej kanálmi. Počas svetového šampionátu totiž totálne vyhoreli a viacerí z nich potopili vlastné tímy. Tu sú „veľkí“ hrdinovia MS 2010 a ich tragikomické predstavenie....

Lionel Messi

Lionel Messi

Autor: SITA

Napršalo mu do nosa

Honor najlepšieho futbalistu planéty zďaleka nepotvrdil. Zo šampionátu odchádzal aj s Maradonovým tímom už po štvrťfinále. Ba čo viac, Lionel Messi nestrelil ani jeden gól.

Dôvod zlyhania:
Súperových brankárov ohrozil až 30 strelami, no strieľal úplne vedľa a vlastne bol celý šampionát ako taká jedľa, ktorého sláva zrejme zjedla.


Chýbala mu slanina

Darmo si taliansky kouč Fabio Capello trhal vlasy z Rooneyho, anglického „Shreka“, hviezdou v JAR sa nestal. Hral v skutku ako zo zlej rozprávky. Nenapol sieť súperov ani raz a aj počet jeho striel na bránu spočítame na dvoch rukách.

Dôvod zlyhania:
Rooney tvrdí, že za jeho slabú formu môže zranený členok. Podľa niektorých anglických médií je to v oholenej hrudi. Kým si ju neholil, strieľal góly ako na páse.


Podrezaným jazykom potopil celý tím

Keď drží hubu a krok, je na neudržanie. Na kontroverznú povahu kanoniera Chelsea Nicolasa Anelku však tréner Francúzov Domenech akosi pozabudol. A to sa stalo osudné nielen jemu či hráčovi, ale aj celému národnému mužstvu.

Dôvod zlyhania:
Slovné výpady Anelku sú rovnako smrtiace ako útoky a góly na ihrisku. Dokonale to predviedol počasu zápasu s Mexikom, kde svojmu koučovi vulgárne vynadal a spustil francúzske Waterloo...


Syn mu prekazil plány

Portugalská megahviezda Ronaldo sa v slávnom Reale Madrid presadil a zvládol aj veľký tlak médií. Balvan zodpovednosti v reprezentačnom tíme však neuniesol. Svoj jediný gól strelil len proti tragédom z KĽDR (7:0).

Dôvod zlyhania:
Takmer všetci spoluhráči sa spoliehali, že Cristiano zoberie loptu a rozhodne. No on mal iné plány. Chce sa vrátiť čím skôr domov, aby mohol umlčať matku svojho syna, ktorá prezradila, že z Cristiana sa stal tata.

 
Autor: Plus JEDEN DEŇ/šat 
 
Aplikácie 7 plus

 
 
 
Títo vyhasli ako fakle
Plus JEDEN DEŇ/šat